Gronek, Dragicević – konferencja prasowa w Ostendzie

23:47

7 listopada 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Stelmet BC Zielona Góra przegrał w Ostendzie z miejscowym BC w 5 kolejce Ligi Mistrzów. Na konferencni prasowej z naszej ekipy pojawili się trener Artur Gronek i Vladimir Dragicević. 

Vlado mówił tak:

„Już przed meczem wiedzieliśmy, że naprzeciwko nas stanie trudny rywal. Walczyliśmy przez cały mecz. W końcówce decydować mogło jedno posiadanie. Mogę pogratulować mojej drużynie, że wydobyliśmy się ze straty -15 i wróciliśmy do meczu. I oczywiście gratuluję Ostendzie wygranego meczu. Cóż – teraz musimy koncentrować się na kolejnych meczach i mam nadzieję, że w nich będzie lepiej”.

Trener Arur Gronek podsumował mecz w następujących słowach:

„Przede wszystkim gratuluję Ostendzie i trenerowi Gjergi zwycięstwa. Zagrali naprawdę dobrą czwartą kwartę. My wróciliśmy, jak mówił Vlad, z 15-punktowej straty, dzięki dobrej defensywie. W meczach wyjazdowych musimy lepiej wykonywać nasze założenia defensywne. Musimy unikać błędów, które zrobiliśmy. Natomiast moi gracze zasłużyli też na dobre słowo, bo włożyli serce,”.energię i weszli w mecz skoncentrowani. Te 4 punkty, którymi mecz przegraliśmy to nie jest dużo i mam nadzieję, że w rewanżu to odrobimy.

Dodaj komentarz