°C

Rodzice boją się o swoje dzieci

fot:E.Kobelak

Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Estkowskiego są mocno zaniepokojeni oświatowymi planami miasta. Chodzi o reorganizację sieci szkół, która zakłada między innymi, że do budynku przy Estkowskiego przeniesione zostanie III Liceum Ogólnokształcące z ulicy Warszawskiej. W ten sposób przy Warszawskiej mógłby powstać Kwartał Kultury ze szkołami artystycznymi.

– A co z naszymi dziećmi – pytają zaniepokojeni rodzice maluchów ze szkoły przy Estkowskiego. Skarżą się, że nikt z nimi nie rozmawia, a informacje, które do nich trafiają pochodzą głównie z mediów. Mówi Monika Bednarz Wolska:

Oczekujemy, że miasto zmieni decyzję – dodaje przewodnicząca trójki klasowej i mówi o zagrożeniach jakich obawiają się rodzice:

Jutro z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 spotkają się przedstawiciele władz miasta, by rozmawiać o planowanych zmianach.  Urzędnicy  mają nadzieję, że wyjaśniając plany miasta, uda im się uspokoić zaniepokojonych rodziców.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP