Na wakacyjne przejażdżki skuterem od Radia Zachód

08:00

25 lipca 2017

Kamil Hypki

z-ca redaktora naczelnego  kierownik działu informacji   +48 68 4555 503

Rozpoczynamy drugą edycję konkursu, w którym można wygrać skuter na wakacyjne przejażdżki!

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kto okaże się najlepszy – wygra skuter.

Zasady konkursu są bardzo proste. Każdego dnia zadajemy jedno pytanie. W sumie będzie ich 13. Prawidłowe odpowiedzi, poprzedzone literkami RZ, wysyłacie jako SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z WAT). Kto uzbiera największą ilość prawidłowych odpowiedzi – wygrywa skuter. Druga edycja konkursu trwa do 10 sierpnia. W piątek 11 sierpnia wyłonimy zwycięzcę.

Pytania pojawiają się codziennie w Radiu Zachód o godz. 6:30, 9:20, 11:30, 14:30 i 16:30. Uwaga! Liczy się tylko jedna poprawna odpowiedź każdego dnia, nie ma potrzeby wysyłania większej ilości esemesów.

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kto okaże się najlepszy – wygra skuter Barton 21.

Laureatem pierwszej edycji konkursu Radia Zachód, w którym do wygrania był skuter na wakacyjne przejażdżki został Piotr z Lubiszyna!

W pierwszym etapie największe problemy mieliście z numerem infolinii Punktu Informacji Drogowej 19 111. Wielu uczestników myliło go z Ogólnopolskim Numerem Pomocy Drogowej. Drugi problem – dopuszczalną prędkość w strefie zamieszkania myliliście z obszarem zabudowanym.

Regulamin Konkursu Wakacyjna Jazda Radia Zachód

 

Dodaj komentarz