Iwan: Poszerzamy swoje szeregi i szukamy nowej nazwy dla ugrupowania

09:46

13 października 2017

Karolina Kamińska

dziennikarka działu informacji   +48 68 4555 522

Na scenie politycznej pojawi się nowa formacja. Taką deklarację kilka dni temu złożył prezes Polski Razem, wicepremier Jarosław Gowin. Nowa partia ma poszerzyć obóz Zjednoczonej Prawicy. Jak mówi Stanisław Iwan z Polski Razem, z utworzeniem ugrupowania będzie się wiązała również zmiana nazwy:

Nazwa nowej formacji zostanie przedstawiona podczas listopadowego kongresu poszerzonej Polski Razem. – Dyskutujemy z różnymi środowiskami i mamy sygnały, że nasze inicjatywy mają spore poparcie – dodaje Iwan:


Jak dodaje Stanisław Iwan, program nowej partii będzie stawiał na samorządność. Silnym filarem nowego ugrupowania będą samorządowcy.

5 myśli na temat “Iwan: Poszerzamy swoje szeregi i szukamy nowej nazwy dla ugrupowania”

  1. Proponuje nazwę: Guma (od elastyczności światopoglądowej członków)

  2. Gowin,minister pis,minister po ,minister pis,minister po……..i tak do usranej………….

  3. Ale nie zmienia sług – sług nie zmienia. Kurdupel poeta z SLD zawsze może liczyć na łaskę byłego senatora PO.

  4. „Guma” jest świetną propozycją. Może być też „Unia Wolności”, skupiająca ludzi wolnych od jakichkolwiek politycznych poglądów, a połączonych silnym wspólnym pędem do koryta.Taka maszynka do wygrywania wyborów mająca w swoich szeregach lewicę i prawicę. Dla każdego coś miłego, aby tylko wygrać wybory. Do pana wojewody Iwana właściwie o nic pretensji nie mam, ale gdy słyszę, że w tej partii jest też już pani wojewoda Hatka, to mam odruch wymiotny. Ciekawe kogo jeszcze pod swoje skrzydełko Gowin przygarnie?

Dodaj komentarz