Będą transmisje z meczów Falubazu na naszych antenach w sezonie 2018!

11:19

19 grudnia 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Takie informacje mogą cieszyć zarówno nas, jak i fanów żużla. Radio Zachód podpisało umowę na transmisję z meczów Falubazu Zielona Góra w sezonie 2018.

Oznacza to, że podobnie jak w poprzednich sezonach także i w nadchodzących rozgrywkach ekstraligowych w Radiu Zachód i w naszej miejskiej rozgłośni – Radiu Zielona Góra  – relacjonować będziemy wszystkie mecze z udziałem zielonogórskiej drużyny.

 – Żużel to sport numer jeden w naszym regionie. Na naszych antenach jest więc priorytetem – mówił prezes Radia Zachód Piotr Bednarek:

umowa radia z falubazem 2

Kamil Kawicki – członek zarządu zielonogórskiego klubu – jest zdania, że nasze radio od lat jest partnerem klubu i w nadchodzącym sezonie nie mogło być inaczej:

umowa radia z falubazem 3

Dodajmy, że jak zwykle oprócz relacji ze spotkań żużlowców Falubazu nie zabraknie na antenach Radia Zachód i Radia Zielona Góra magazynów żużlowych i wiadomości dotyczących zielonogórskiego czarnego sportu.

Radio Zachód kilka tygodni wcześniej podpisało umowę z drugim lubuskim zespołem – Stalą Gorzów.

Dodaj komentarz