Utrudnienia drogowe w lubuskiem

17:33

4 sierpnia 2014

Jacek Stefanowicz

Dziennikarz działu informacji, wydawca Radioporanka   + 48 68 4555 522

W wielu miejscach naszego regionu kierowcy nie mają łatwego życia. Zaczęło się od kolizji na drodze nr 24 na odcinku Przytoczna – Skwierzyna. Doszło tam do kolizji dwóch aut osobowych i ciężarówki. Jedna osoba została ranna, na szczęście nikt nie zginął. Na miejscu zakończono już prace policyjnych ekip i po ruchu wahadłowym przywrócono już do użytkowania obie jezdnie.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Gorzowie, na zjeździe z S3. Na węźle północnym od Strony Szczecina, przewróciła się wioząca piwo ciężarówka. Duża ilość towaru rozsypała się na jezdni. Ekipy strażackie kończą już sprzątanie i około 18.00 – 18.30 ruch powinien zostać przywrócony.

Najtrudniejsza sytuacja panuje na drodze S3 między Zieloną Górą i Sulechowem. Tu winowajcą jest błoto spływające z osuwającej się skarpy. Ekipy porządkowe pracują tam cały czas, na bieżąco usuwając błoto z jezdni. Jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu. Jeśli opady ustaną normalny ruch zostanie przywrócony około 18.30. Jeśli nadal będzie intensywnie padać – być może dojdzie do całkowitego zamknięcia tego odcinka krajowej „trójki”.

Dodaj komentarz