Kosynierów Gdyńskich zamknięta przez tydzień

14:57

8 października 2010

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów 95,6 FM. E-mail: e.kobelak@radiogorzow.fm. Tel. 95 725 82 61.

Prawdziwy kocioł szykuje się nam w najbliższych dniach w centrum Gorzowa. Remontowana ulica Kosynierów Gdyńskich została zamknięta. W tym czasie na odcinku od ronda do skrzyżowania z ulicą 30 Stycznia będzie się odbywać frezowanie nawierzchni i układanie krawężników. Kierowców czekają kolejne objazdy. – Wytyczono je ulicami Wybickiego, Dąbrowskiego i Borowskiego. Na Borowskiego i Armii Polskiej obowiązywał będzie bezwzględny zakaz zatrzymywania się – mówi miejski inżynier ruchu Cezary Mieszkowski.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/cezary-mieszkowski.mp3|titles=Cezary Mieszkowski]

Z utrudnieniami muszą się także liczyć pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacji. – Zmienione zostaną przystanki i trasy linii autobusowych numer 100, 101, 111, 124, 127, 104, 128, 228 oraz N3. Autobusy pojadą ulicą Armii Polskiej i Borowskiego – tłumaczy rzecznik MZK, Marcin Pejski.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/marcin-pejski.mp3|titles=Marcin Pejski]

Ulica Kosynierów Gdyńskich będzie zamknięta przez tydzień.

7 myśli na temat “Kosynierów Gdyńskich zamknięta przez tydzień”

  1. Przetrzymamy ten „kocioł”. Inaczej się nie da. Byle ulica byla dobrze i trwale wykonana po remoncie.

  2. staram się zrozumieć Twoją radość,ale chyba nie potrafię:) a co to jest gkp?;))) Tu w Gorzowie, większość mieszkańców obchodzą wyniki gkp tak samo jak zeszłoroczny śnieg. na wszelki, bo zgaduję, że właśnie na fali euforycznych uniesień osiągasz szczyt – gratuluję! z kim flota wygrała? z gkp…. z gkp… i tak gatuluję:)

  3. Sam nie wiesz co piszesz… chyba dlatego ,że organzim twój wariuje bo od paru dni nie ma dopalaczy….

  4. hey Ivka:) nie… to chyba niemożliwe?!? jesteś pewna??? nie chcę się mi wierzyć, nawet imbecyl o IQ na poziomie średnio inteligentnego owczarka niemieckiego, połapałby się, że pod takim partactwem nie warto się podpisywać, a co dopiero namaszczony URZĘDNIK z błogosławieństwemURZĄDU MIASTA.!!! Przecież tam mądrzy profesjonaliści pracują!:)))))))) Ale jaja, to się w pale mieści, zgaduję, że również i nawet samego prezia, chyba, chociaż zaczynam wątpić:)))

  5. to jest tak jak zawsze za jedrzejczaka i jeszcze będzie więcej kosztowało i będą bronic wykonawcy, lipa i pic zuzlowy

  6. ten kocioł trwa od 12 lat dziwne ze miasto to wytrzymuje ale jest już 105 mln deficytu do spłacenia i niektórzy są zadowoleni z tego bałaganu bo korzystają na tym

Dodaj komentarz