Nowe kombinezony dla policjantów

15:03

4 października 2010

Policjanci z gorzowskiej drogówki otrzymali nowe kombinezony do jazdy na motocyklach. Fundatorem nowych, wygodniejszych i bardziej funkcjonalnych kombinezonów jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego.

– Mamy nadzieję, że to poprawi bezpieczeństwo i umożliwi policji szybsze i efektywniejsze ściganie piratów drogowych – mówi dyrektor WORD Zbigniew Józefowski

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/rmg5-13277bf9f4d2463fb267b80d1a3f0fdf.mp3|titles=Zbigniew Józefowski]

Jak mówi pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji Jarosław Pasterski, nowe kombinezony przede wszystkim są bardziej przewiewne.- Ubrania poprawią bezpieczeństwo i komfort funkcjonariuszy- dodaje Jarosław Pasterski.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2010/10/rmg5-4b932e48ec664bd79bcb5891e282d481.mp3|titles=Jaroslaw Pasterski]

Nowe kombinezony dostało dwóch policjantów. Zestawy składają się z kurtki, spodni z ochraniaczami i specjalnych rękawic.

6 myśli na temat “Nowe kombinezony dla policjantów”

  1. „do jazdy na motorach” ?!?!?!?! jezuuuu niema czegoś takiego jak MOTOR ! Motocykl !!!!!!!!!

  2. MOTÓRRRRRRRRRRRRRRRRRRR hehehehe MOTOCYKLE BARANY !!

  3. drogi Donaldu Tusku, w słowniku języka polskiego wydanym przez Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. motor potocznie jest tożsamy znaczeniowo z motocyklem:) obcy jest Ci język polski?;)

  4. potocznie dokładnie…….. Jako żem premier Donaldu Tusku co zrobiłem Wam tu Irlandie………….. wyluzuj. Motocykliści mówią motocykl, motor…ok, chyba za bardzo sie emocjonujesz ;-)
    dla mnie motor to silnik coś pod maską albo między nogami hhhhhhhmm dużo by pisać ;-)

  5. hahahahahahaha :) już wrzuciłem na luz:) chyba sympatia do polityków , którą pałam bezgranicznie, się wzięła i zaklinowała w trybach skrzyni, na myśl o pierwszym garniturze politycznej sceny :) no cóż nie kryję, że na mnie działa polityka jak płachta na byka:)
    pozdrawiam:)

Dodaj komentarz