Jak zapamiętamy rok 2017?

11:38

27 grudnia 2017

Artur Steciąg

Dziennikarz działu informacji, wydawca Popołudniówki (tel.  68 455 55 27)

Rok 2017 powoli dobiega końca…

Ostatnie dni grudnia to tradycyjnie czas podsumowań, a więc dziś pytamy Państwa, jak oceniacie mijający rok?

Jaki był to czas dla Polski i świata? Które z wydarzeń ostatnich 12 miesięcy były najważniejsze? Co z 2017 roku zostanie nam w pamięci na dłużej?

Zapraszam do rozmowy: 68 324 22 55 lub 801 327 462

Artur Steciąg

16 myśli na temat “Jak zapamiętamy rok 2017?”

 1. Jako rok zdrady,donoszenia,podjudzania przez służby zagraniczne i miejscowwych UBywateli do niepokoju w ojczyźnie, jako rok obrony ,, nadzwyczajnej kasty,,…jako rok dalszej kompromitacji ulicy i zagranicy… Wreszcie też jako rok dbania o polskie interesy i rodziny,spadku bezrobocia, dbania o polskie kopalnie i stocznie oraz obrony Europy przed skutkami islamizacji

 2. Pełzająca podstępna zmiana na gorsze z odroczonymi skutkami negatywnymi.

 3. Epopeja …mniej lewackich i liberalnych niemieckich mediów!!!…w 2018 roku a będzie dla ciebie lepszy niż ten 2017!

 4. Upadek i porażka największej nadziei oPOzycji R.Petru…tak za nim tęsknię …och te kobiety

 5. przez jakie okulary patrzy totalna opozycja i Frans Timmermans? /proponuję wizytę u okulisty i laryngologa do przeczyszczenia uszu/ nie zrobili dla Polski nic dobrego, nie przedstawili propozycji podnoszącej poziom życia i znaczenia Polski na arenie europejskiej i światowej … wzywanie Polaków do wyjścia na ulice jest zgodne z prawem?

 6. Wybory w Niemczech i pat koalicjny bo ten kraj nie ma rządu już 3 miesięcy a niby nasza totalna opozycja powoływała się na ten wzór europejskosci i stabilizacji

 7. Witam :)
  Moim wydarzeniem obecnego uciekającego wielkimi krokami roku był występ Patryka Dudka w cyklu Grand Prix! Oby w przyszłym stanął na środkowym, najwyższym miejscu na pudle!

 8. Wybory prezydenckie w Rwandzie i wygrana Paula Kagamy. W Sierra Leone spadla Lawine blotna i rozegrano Mistrzostwa o Puchar Afryki w pilce noznej.

 9. Szczeggulnie zapamietam tez zamachu w Mogadiszu da mjesiace temu

 10. A Rwanda i Sierra Leone to nie sa kraje naszego swiata? O Koreancach mozna mowic a o Afryce nie? Studiuje i pasjonuje sie Afryka.

 11. przez jakie okulary patrzy Pan red, Steciąg że pomija niektóre z zamieszczonych komentarzy?

 12. Najważniejsze było realne zawiązanie się projektu trójmorza i dekomunizacja sądów!

 13. Nagonka na Polskę, szczucie,poniżanie jej za to ,że ośmieliła się rozbić POokrągłstołowy monoPOl i zmowę oraz niezwykle przywileje ubecji,esbecji oraz kasty

 14. jednym a najważniejszych jest plan przekopu Mierzei Wiślanej

 15. i kolejny urztowany człowiek: W pobliżu wyspy Reunion na Oceanie Indyjskim straż przybrzeżna uratowała polskiego żeglarza. 54-latek miał przez siedem miesięcy dryfować między wyspami Indonezji, Malediwów i Mauritiusem.”

Dodaj komentarz