Święci pierwszego kontaktu

19:55

14 listopada 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

Ogólnopolska Rada Obchodów Roku Seniorów, w liście otwartym z 24 lutego 1999 roku, zwróciła się z apelem „o podejmowanie działań w środowiskach lokalnych, które przyniosą pomoc i radość Seniorom, a także pozwolą im aktywnie włączyć się w życie innych pokoleń”.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Seniora.

Polecamy książki wieczoru:

Znalezione obrazy dla zapytania Pięć minut dla Raisy cytaty

Bohaterką jest starsza pani, którą poznajemy w……20151 roku.

W recenzji Izabeli Patek

Zapraszam do 22.00

7 myśli na temat “Święci pierwszego kontaktu”

  1. O , dobry wieczór , pozdrawiam Redakcję :) , serdecznie i gorąco. A książki myślę że, ciekawe , pierwsza – już czytałam pewną rzecz autorki – Wszystko co minęło- nawet dobra . Bardzo możliwa i realna historia opisana , druga szansa na nowe życie , trudny wybór i bardzo ostrożne decyzje kobiety po przejściach , dobra ….

  2. Polityka dopada każdego , taka nasza współczesność , trudno się oderwać od rzeczywistości naszego bytu , jesteśmy tu i teraz i to co się dzieje wkoło nas , obok nas dotyczy nas i nie jest obojętne na nasze życie , prawda…..

  3. Owe -pięć minut- w życiu , to zazwyczaj niespodzianki od losu ,które bywają dobre w swej łaskawości i zapadają w pamięci jako te chwile przyjemne , miłe a nawet dawały poczucie szczęścia i spełnienia . Szkoda że, zdarzają się rzadko , życie oszczędnie nimi szafuje i raczej bywa że , częściej dostajemy kuksańca na otrzeźwienie i wracamy do rzeczywistości .

  4. No i kończy się czas wolny na przyjemności , ale mimo to będę słuchała radia :) A dzisiejszym świętującym i nie świętującym Seniorom życzę by zdrowie i radość były zawsze przy nich , dobrych ludzi na swej drodze spotykali niosących im swą przyjaźń , obecność ,cierpliwość i pomoc . By nigdy nie czuli się samotni , wszystkiego co dobre i piękne . Pozdrawiam i dobranoc :)

Dodaj komentarz