Kolędowanie z Acoustic Love Songs w Radiu Zachód

11:18

20 grudnia 2017

Grzegorz Bugaj

Kierownik Działu Rozrywki Radia Zachód   +48 68 4555 504

Krzysztof Filmanowicz

Redakcja internetowa

dziennikarz

W Wigilię o godzinie 17:00 i w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o 18:00 będą Państwo mogli wysłuchać przepięknych polskich kolęd nagranych w studiu Radia Zachód przez lubuski duet Acoutstic Love Songs, który tworzą Lech Popławski i Darek Kabaciński. Grają w takim składzie od wielu lat, odkrywając na nowo piosenki, których podstawą jest miłość.
 
Zaprosiliśmy ich do naszego studia, gdyż w wyjątkowy, niebanalny, ciekawy sposób potrafią podejść do znanych melodii. Każdy z nas zazwyczaj śpiewa kolędy w tradycyjny sposób, ale czy „Bóg się rodzi” może mieć rockowe brzmienie, „Gdy się Chrystus rodzi” zahaczać o znany popowy przebój, a „Dzisiaj w Betlejem” mieć bluesowy charakter? Oczywiście, że tak! I z jak wielką przyjemnością się tego słucha! 
 
Proszę się przekonać! Warto włączyć Radio Zachód w ten rodzinny, świąteczny czas i posłuchać, a nawet zaśpiewać kilka polskich kolęd zagranych na gitarze akustycznej, skrzypcach, harmonijce, ukulele basowym i mandolinie. Tego akustycznego koncertu nie można przegapić!
 
Zapraszają: Acoustic Love Songs i Grzegorz Bugaj.
 

Dodaj komentarz