Priorytety Mateusza Morawieckiego

11:55

13 grudnia 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

 

Rząd Mateusza Morawieckiego otrzymał wotum zaufania. W wygłoszonym wczoraj expose nowy premier nakreślił wizję modernizacji Polski. Mówił o gospodarce, ale i o polskich rodzinach, tożsamości i jedności Polaków.

Przedstawiciele zjednoczonej prawicy mówią o najlepszym expose od lat, a opozycja o miałkim i pozbawionym konkretów.

Jak Państwo odbierają zapowiedzi nowego premiera? Czego w nim, państwa zdaniem zabrakło, a czego było za wiele? Co ma szanse na realizację, a czego w ciągu najbliższych dwóch lat nie uda się zrobić?

Telefony do studia 68  3242255    801327462

12 myśli na temat “Priorytety Mateusza Morawieckiego”

 1. nie słuchałem ,lecz mam wielkie pragnienie by Pan Morawiecki był premierem rządu polskiego a nie rządu partyjnego,,by zmienił nastawienie urzędników do podatników.

 2. Wreszcie..kolejny rząd nadziei i rozwiązywania zwykłych problemów ludzi.. BRAWO!!!!… wszystkie priorytety zostały tam uwzględnione…i to wbrew UBywatelom, koderkom i kodziarzom oraz agentom wpływu jak pan Kramek i ten włochaty ubek , który ubliżał tej młodej dziennikarce…Amen!

 3. Dzień dobry. Co się zmieni? Nic się nie zmieni,bowiem Rząd został ten sam i jest ubezwłasnowolniony przez naczelnika Kaczyńskiego.No poza jednym, odwołani i powołani ci sami ministrowie wezmą trzy miesięczne odpowiedzi.

 4. Dajmy się Panu Morawieckiemu wykazać. Jeszcze nie zaczął pełnić swojej funkcji a opozycja już na nim kołki ciosa, że będzie złym premierem, że i tak steruje nim Pan Kaczyński…etc.
  Opozycjo proszę się nie martwić, ale Pan Morawiecki jest w miarę niezależną osobą i nie da się podporządkować Panu Kaczyńskiemu. Opozycjo proszę tylko nie przeszkadzać rządowi oraz premierowi, bo od 2 lat tylko siejecie zamęt i przeszkadzacie rządowi w podejmowaniu dobrych decyzji. Nie macie pomysłu na rządzenie (bo nie macie!!!) to się spakujcie i rozwiążcie swoją partię, która nic rzeczowego nie wnosi do Sejmu tylko niszczy i dzieli społeczeństwo. To nie PIS dzieli ludzi, to Opozycja, która kłamie i kłamie ciągle.

 5. Co ciężko cytować bo nie odpowiada linii POlitycznej pani redaktor

 6. hmmm…. W swoich priorytetach Pan Morawiecki powinien skupić się od bezrobocia , nie mówmy że wszyscy mają pracę w tym kraju … nie będę komentował jak to jest w naszym urzędzie pracy – bo szkoda słów ( być może będzie kiedyś temat na o rzędach pracy ,się wypowiem jak to jest u nich ) .Drugie zająć się umowami o śmieci ( umowa o dzieło) nie może tak być na budowach i innych gałęziach przemysłu , nieważne że na czarno ,to się ma stawkę większą to zależy u jakiego prywaciarza robisz.Trzecie zmniejszyć podatek VAT to pierwotnej wartości.Ogólnie mówiąc najpierw nasze wewnętrzne sprawy a potem wizerunek zewnętrzny (unia europejska) bo unia europejska to tylko martwi się o prawo u nas bo w końcu ludzie skromni będą mogli dochodzić swoich praw to ją boli.Pytam się!!!! Unio europejska dlaczego nie jesteśmy traktowani na równi .Czwarte powinien trochę się zainteresować ludźmi , którzy mają bardzo małe renty czy emerytury chodzi mi tu poniżej 800zł np.Dalej Polepszenie jakości życia w naszym kraju.Mógłbym też jeszcze wiele wymieniać ale to takie moje tylko zdanie .I na końcu w czasie stanu wojennego stacjonowały bwp-1p(BOJOWY WÓZ PIECHOTY) ,T-55,brdm-2,SKOT.

 7. Znam gościa który był z tego dumny że w stanie wojennym jako młody uczeń szkoły policyjnej w Poznaniu pałował solidarność to to chyba teraz wielbiciej i członek totalnej pozycji!?

 8. Panie Togugawa vel Antoni co jak co ale te dane wojskowe ma się jednak w małym paluszku jako były…

 9. Mówienie o radzieckiej interwencji w 1981 roku to powielanie propagandy junty Towarzysza Jaruzelskiego. Odsylam do stenogramów rozmów Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Zwiázku Radzieckiego, które w latach 90. ubieglego wieku zeskanowal Wladimir Bukowski. Polecam tez wspomnienia marszalków Brezniewa: Kulikowa i Ustinowa. Prosze przeczytac notatki Antrochina. To Jaruzelski na poczatku grudnia 1981 roku latal do Moskwy i prosil o „bratnia” pomoc, ale sie jej nie doczekal. To slowo PROSIL w gorzowskiej katedrze akcentowal ksiadz proboszcz Zbigniew Samociak podczas mszy swietej w intencji ofiar stanu wojennego.

 10. Pani Grażyno wszystkiego dobrego , pozdrawiam serdecznie , dziękuję za to co było ..

Dodaj komentarz