Polscy piłkarze poznali grupowych rywali

09:32

4 grudnia 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Kolumbia, Senegal, Japonia – to rywale polskich piłkarzy podczas przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji.

Polska reprezentacja poznała zatem grupowych rywali. Jak oceniacie Państwo piątkowe losowanie w Moskwie i szanse biało-czerwonych? O tym w „Otwartym Mikrofonie”.
Zaprasza po godzinie 12 Maciej Noskowicz. Telefony do naszego studia – 68-324-22-55 lub 801-327-462

11 myśli na temat “Polscy piłkarze poznali grupowych rywali”

 1. Jak zwykle nie wyjda z grupy. Dwa mecze przegraja i trzeci wygraja. Wygrywac umieja tylko na Narodowym. W Rosji dzieki polityce PISu kazdy Rosjanin bedzie przeciw polskiej druzynie.

 2. Dzień dobry. Dziękuję za niepolityczny temat. Po losowaniu w naszej grupie wszyscy są zadowoleni, czyli grupa jest wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Możemy zająć pierwsze miejsce,gdy zagramy dobrze, a możemy też zająć ostatnie miejsce w grupie,gdy zagramy słabiej.

 3. Nasza reprezentacja nie umie grać z drużynami,które grają szybko, żywiołowo i niekonwencjonalnie. Dobrze, że prawdopodobnie w marcu zagramy mecze towarzyskie z Nigerią i Koreą Południową. Listopadowe mecze towarzyskie z Urugwajem i Meksykiem pokazały, że drużyny z Ameryki Południowej też nam nie leżą,pomimo tego, że nie zagraliśmy w optymalnym składzie.

 4. małe szanse na wyjście z grupy, bardziej Senegal lub Kolumbia wyjdzie z grupy

 5. Kolumbia, Senegal, Japonia…. Nikt ich z kapelusza nie wyjął, musieli walczyć o to, aby być w finałach. Utarło się, że europejskie drużyny są najlepsze. Zapominamy o tym, że egzotyczne dla nas reprezentacje mogą nas nieźle zaskoczyć. Pamiętam entuzjazm po losowanmiu do MŚ 2002, mecz otwarcia MŚ 2002 w Korei i Japonii, jak nam Koreańczycy dokopali 2:0, potem Portugalia 4:0… Nie cieszmy się z losowania cieszmy się z WYGRANYCH, jeśli takie będą !!!

 6. Jednak bardzo ważne są dwa pierwsze mecze na MŚ. Zwycięstwa w meczach inauguracyjnych dodają skrzydeł,budują morale zespołu i wiarę w siebie. Tak było w 1974 roku w Niemczech,gdzie zajęliśmy 3 miejsce, a mogliśmy nawet być wtedy mistrzem świata.

 7. Losowanie zakończone, przeciwników znany. Przed nami mecze, które pokażą kto jest lepszy. Łatwo nie będzie.

 8. Polska ma swietnego trenera. Pan Nawalka przejal kupe indywidualistow i zformowal druzyne.
  Druzyne ktore umie wygrywac mecze. Zycze polskiej druzynie wyjscia z grupy.

 9. Kolumbia, Senegal, Japonia…. Nikt ich z kapelusza nie wyjął, musieli walczyć o to, aby być w finałach. Utarło się, że europejskie drużyny są najlepsze. Zapominamy o tym, że egzotyczne dla nas reprezentacje mogą nas nieźle zaskoczyć. Pamiętam entuzjazm po losowanmiu do MŚ 2002, mecz otwarcia MŚ 2002 w Korei i Japonii, jak nam Koreańczycy dokopali 2:0, potem Portugalia 4:0… Nie cieszmy się z losowania cieszmy się z wygranych.

 10. Trzeba sobie stawiać realne cele,czyli najpierw wyjście z grupy,a potem zobaczymy co będzie dalej. Lepiej, żeby było miłe zaskoczenie,niż duży zawód. Nasi siatkarze na ME mieli zdobyć medal,nawet złoty, a nie weszli nawet do ćwierćfinału.

 11. Trzymajmy kciuki i bądźmy dobrej myśli. Za trochę więcej niż pół roku przekonamy się w praktyce, na co stać naszą drużynę.

Dodaj komentarz