Pod nadzorem?

11:50

8 listopada 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

Nocna sprzedaż procentów wkrótce pod nadzorem. Parlamentarzyści chcą zmian w ustawie o wychowaniu w trzeźwości. Najważniejsza zmiana to, nadanie samorządom prawa decydowania, jak ma wyglądać sprzedaż alkoholu  od 22.00 do 6.00 rano.

Czy ograniczenia w godzinach nocnych otrzeźwią Polaków?

Telefony do studia 68 3242255  801327462

7 myśli na temat “Pod nadzorem?”

  1. znowu zakaz lub nakaz , a trzeba nauczyć człowieka takiego spożywania alkoholu by nie szkodził jemu i innym, nie będzie możliwości kupna w sklepach nocnych to znowu powstaną inne punkty z alkoholem , nie zawsze z legalnym , kto zechce spożyć znajdzie sposób

  2. Kto będzie chciał, to i tak kupi. Kupi za dnia, czyli zwiększy się tłok. A może też wzrośnie szara strefa sprzedaży bez alkoholu.
    Narkotyki też są zakazane, to nie oznacza, że problemu z narkotykami nie ma. Sprzedawali je nawet legalnie pod nazwą „dopalacze”.
    Jeśli banda niemądrych zacznie się truć witaminą C, to zakażą sprzedaży w aptekach?

  3. Tytoń powodije raka i śmierć ale ma lepszy piar/prasę od przemysłu alkocholowego.czy widziała pani doźynki bez alkoholu? Lub festyny np. Woodstok. Bo ja nie.

  4. zadne ograniczenia ustawowe nie spowoduja obnizenia spozycia. Faktem jest ze coraz mlodsi obywatele siegaja po alkohol, niestety pija nie w nocy ale w dzien. w PRZESZLOSCI ROZNE WLADZE ROZNIE PODCHODZILY DO PROBLEMU SPOZYCIA I TAK JAK JUZ KTOS POWIEDZIAL JESTESMY TU GDZIE JESTESNY:alkohol jest dla ludzi

Dodaj komentarz