Konsultacje w sprawie Temidy

11:55

13 września 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

24 lipca prezydent Andrzej Duda zawetował ustawę o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa oraz zapowiedział przygotowanie własnych projektów w ciągu dwóch miesięcy.

Dziś prezydent spotyka się ze wszystkimi klubami parlamentarnymi w sprawie reformy SN i KRS. Wysłucha, jakie pomysły, propozycje, oczekiwania zgłaszają przedstawiciele klubów do ustaw o sądownictwie.

Czy państwo wierzą, że reforma sądownictwa sprawi ( prawo o ustroju sądów powszechnych weszło w życie 12 sierpnia), że Temida się zmieni?

Telefony do studia 683242255 i 801327462.

5 myśli na temat “Konsultacje w sprawie Temidy”

  1. Temu panu, który tak radykalnie ocenia jakość sądów i brak odpowiedzialności za jakość pracy podpowiadam, źe są jeszcze politycy. Teź robią złą robotę i mają za to nieźle płacone. A nagonka na sądy jest teraz trendy i daje okazję wypowiedzenia się wszystkim frustratom. To jest czas frustratów i malkontentów. Oni wszędzie brylują.

  2. Pani Grażyno, mam do Pani prośbę aby dała Pani się wypowiadać swoim słuchaczom, za długo Pani komentuje swój temat, wszyscy wiedzą jaki jest temat rozmowy, bo….. dzwonią Ci sami słuchacze, proszę moją uwagę wziąć pod uwagę na przyszłość, pozdrawiam

  3. Proponuję, aby pani redaktor nie tolerowała takiego ‚niejakiego’ słuchacza, który obraza moje poczucie przyzwoitości swoimi chamskimi wypowiedziami!

  4. CO TEN NARÓD BREDZI. MY ELITA, NADZWYCZAJNA KASTA, WŁAŚCICIELE POLSKI. NASZ WÓDZ RZEPLINSKI JEST JAK CAR. JESZCZE POWRÓCI I BĘDZIE TAK JAK BYŁO.

Dodaj komentarz