Donald Tusk przed Trybunałem Stanu?

11:50

25 listopada 2015

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

Rzeczniczka rządu Elżbieta Witek uważa, że Donald Tusk powinien odpowiedzieć za swoje działania w sprawie śledztwa smoleńskiego
“Ma sporo na sumieniu. Wystarczy wspomnieć choćby oddanie śledztwa Rosji” oznajmił Adam Lipiński, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera.
Trybunał Stanu dla Donalda Tuska?
Telefony do studia  68 3242255    801327462

32 myśli na temat “Donald Tusk przed Trybunałem Stanu?”

 1. 1. TEMAT MOŻE/?/ BĘDZIE AKTUALNY PO DRUGIEJ KADENCJI CZYLI PO .1. 12. 2019. WTEDY DONALD TUSK BĘDZIE LEGITYMOWAŁ SIĘ MANDATEM POSŁA RP ……. 2. WNIOSEK O POSTAWIENIE D. TUSKA PRZED TS MOŻE SPORZĄDZIĆ ZESPÓŁ WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTÓW. MÓWIENIE O TYM JUŻ DZISIAJ – I TO PRYWATNIE – ODBIERAM NIESMACZNIE POZDRAWIAM

 2. Dzień dobry. Czyli mamy igrzyska zamiast chleba ? Może najpierw rozliczyć komunę ? Do tej pory nie potrafiliśmy rozliczyć autorów stanu wojennego.

 3. Szanowny Panie Marku połowa wraku jest już na złomie, więc nigdy nie złożymy wraku tego samolotu w całość ?

 4. A czy ci,którzy wyrazili zgodę na fatalne lotnisko w Smoleńsku i kazali lecieć jednym samolotem dziesięciu generałom (według procedur dwóch generałów nie może lecieć jednym samolotem) nie są winni ? Kto układał listę gości ? Kto wybrał jako docelowe lotnisko w Smoleńsku ?

 5. Proszę Pana oddano sledztwo niezgodnie z prawem rosji, ten, kto czyta a nie powiela propagandę dobrze się orientuje. Ostatnio dowiedziałam się, że Donald Tuski zastrzegł sobie jako Jedyny prawo wglądu do „pewnych rzeczy” odnosnie katastrofy w Smoleńsu.Trybunał ?Mam nadzieję, że życie każdego zweryfikuje i rozliczy.

 6. Też nie wierzę Rosjanom, tylko nie wierzę w to, że rząd PIS-u ściągnie wrak do Polski i zmusi do czegoś Rosjan. Pomarzyć dobra rzecz.

 7. Trzeba rozliczać wszystkich rządzących od dołu do góry za chybione inwestycje i marnowanie naszych pieniędzy. Co to za kara nagana partyjna i przeniesienie na inny stołek ?

 8. bezmyslnosc polityczna i gospodarcza pisu zaczyna byc coraz bardziej widoczna a ludzi trzeba czyms zajac dlatego wymysla sie tematy zastepcze ja proponuje dla witek i lipinskiego powtorna edukacje

 9. SĘDZIA TRYBUNAŁU STANU – 19tu + administracja -TO MA KLAWE ŻYCIE I PRZEZ 4 LATA KASA.

 10. Co też ten Pan opowiada O WRAKU???Uhhh, chciałoby się rzec CZŁOWIEKU PRZEŻYJ TO SAM…………

 11. „za swoje działania w sprawie śledztwa smoleńskiego” … Pani Grazyno: czy mozna sie dowiedziec pare szczegolow jakie to byly „dzialania” Pan Tuska ? … sluchacze RZ – zapenwe wiekszosc – potrafia samodzielnie wyrobic sobie pogland na owa sprawe i nie potrzebuja opiniotworczej instrukcji obslugi. Dzien dobry.

 12. dzisiaj bije brawa, brawo dla słuchacza, który mówił o tym za co powinno postawić się przed TS i za co !!!!

 13. nie odbierajcie połączeń od p.Ryszarda i p.Mariana oni powiedzieli już wszystko.

 14. Dlaczego jesteśmy mądrzy po szkodzie, a nie przed szkodą ? Teraz na wszystkie uroczystości do Katynia lecimy na międzynarodowe lotnisko do Moskwy , a stamtąd samochodami do Katynia. Dlaczego tak nie zrobiono 10 kwietnia 2010 roku ? Jeżeli był zamach, to można było przechytrzyć zamachowców i polecieć do Moskwy ? Dlaczego nikt nie ostrzegł Pana Prezydenta, że w Rosji może spotkać Go krzywda ? Dlaczego byliśmy tacy łatwowierni i zaufaliśmy Rosjanom ? Teraz mamy pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie ?

 15. TS. dla Tuska oczywiście, pod Sąd z art.129 kk.. pozbawić Obywatelstwa Polskiego i przegnać na cztery wiatry !!! Niech wraca do merkeliki !!!

 16. czy sa jeszcze w polsce ludzie ktorzy wierza w slowa kaczynskiego jesli sa to sa naiwniakamidramat

 17. CZAS ROZLICZEŃ NADCHODZI I SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ.PANI KOPACZ TEŻ POWINNA STANĄĆ PRZED TRYBUNAŁEM,MYŚLĘ TEŻ ,ŻE P.KOMOROWSKI TEŻ ODPOWIE ZA SMOLEŃSK A DODATKOWO ZA PRZYWŁASZCZENIE CZYLI ZŁODZIEJSTWO.CZY STANIE SIĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ?

 18. @ arlin: a tych, ktorzy podzielaja to co napisales wygonic z EU.

 19. hahha polskie stocznie :) … mistrzu polskie stocznie moga jedynie praktykowac archeologie experymentalna.

 20. W internecie jaka była nagonka na licealistkę z Gorzowa jak mu powiedziała że jest zdrajcą, chciałabym dzisiaj spotkać i usłyszeć co dzisiaj mają do powiedzenia na temat tuska !!!

 21. wtej chwili USA i ich lakaje Turcja moga wywolac III WS a w dorzeczu Odry i Wisly katolicki narod wybrany nadal szuka bananow na stalowej brzozie. Gdy zaczna spadac bomby to nie uratuje nas ani Kartoffel a nie Czarna Madonna.

 22. poziom dyskusji i dyskutantow przypomina mi torche radiowe kółka różańcowe :)

 23. hahahhahaha wrak IL’a zostal rozkradziny i zabetonowany, piekne :)

 24. Psychole nie odpuszczają. Kiedyś wam to przejdzie? Wątpię…

 25. A może najpierw niech rządzący spełnią obietnice ekonomiczne, czyli 500 zł na dziecko, zwiększenie kwoty wolnej od podatku, obniżenie wieku emerytalnego i inne, a dopiero potem, gdy już będziemy mieć obiecany dobrobyt, stawiajmy poprzedników przed Trybunałem.

 26. Ten rosyjski samolot na teren Turcji(ergo NATO) to tez Tusk kierowal coby Putin mila pretekst i ILa nie oddal :)

 27. kiedys nawet „chodzilo mi po mysli” zeby sie w Najjasnieszej osiedlic ale gdy poznalem blizej „moich” rodakow to niemoge pozbyc sie wraznia, ze to jest PRL 2.0.

Dodaj komentarz