Czy Polsce potrzebne są przyspieszone wybory parlamentarne?

09:56

21 maja 2013

Konrad Stanglewicz

dziennikarz   +48 68 4555 507

W ostatnich notowaniach preferencji wyborczych Prawo i Sprawiedliwość wygrywa z Platformą Obywatelską, po raz pierwszy od 2007 r. Słabnie poparcie PO w grupie wiekowej 18 – 24 lata, czyli najmłodszych uczestników sondażu. Rośnie natomiast liczba osób, które nie wiedzą, na kogo głosować. Także w wyborach lokalnych PO przegrywa – na przykład w niedawnych wyborach na burmistrza Żagania i do rady miasta. Czy w tej sytuacji powinny się w Polsce odbyć wybory przyspieszone? Aby nie było wątpliwości, kto w kraju ma zaufanie ludzi i powinien sprawować władzę. Zapraszam do telefonicznego wyrażania swoich opinii. Telefony do studia 683242255  i  801327462.

2 myśli na temat “Czy Polsce potrzebne są przyspieszone wybory parlamentarne?”

  1. na wybory idą ludzie świadomi. i nie straszcie nas powrotem Prawa i sprawiedliwości bo to już było. przyspieszone wybory jak najszybciej bo dosyć złych rządów donalda tuska i afer. Pora rozliczyć chociażby wynagrodzenia za basen narodowy i finansowanie ze środków publicznych koncertów tamże.

  2. Przedwczesne wybory? A co się zmieni? Dokonanie rozliczeń i zemsta na przeciwnikach politycznych mnie, emerytowi nie poprawi poziomu życia więc na co mi to potrzebne

Dodaj komentarz