Czy coś się zmienia w naszej ocenie katastrofy smoleńskiej?

11:45

25 października 2013

Ryszard Malitowski

Dziennikarz – edukacja,publicystyka,rozrywka,sport (tel. 68 455 55 15,  r.malitowski@zachod.pl , facebook.com/ryszard.malitowski/).

 

Po tragedii 10 kwietnia 2010 roku powstały raporty komisji rządowych, mamy ciągle śledztwa prokuratorskie, jest zespół  Macieja Laska, szefa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, pracuje też zespół parlamentarny pod przewodnictwem posła Antoniego Macierewicza, którego działania powodują ostatnio polityczno-medialną burzę. Jak to wszystko odbieramy? Jak po 3  i pół roku po katastrofie smoleńskiej oceniamy jej przyczyny? Czy coś w naszej ocenie zmieniliśmy? Czego oczekujemy od rządzących, od Prawa i Sprawiedliwości, od wszystkich polityków, od naukowców, mediów i od  nas samych?

Zapraszam do wpisów internetowych i wypowiedzi telefonicznych : 68 324 22 55  ; 801 327 462.

15 myśli na temat “Czy coś się zmienia w naszej ocenie katastrofy smoleńskiej?”

 1. W różnym stopniu nie wierzę ani jednym, ani drugim, ani trzecim. Uważam, że wszyscy chcą ukryć swoje „świństewka”, a uwypuklić i pokazać publice przeciwników.

 2. Dopóki sie nie dowiemy o czym rozmawiali Bracia tuż przed katastrofą, to tzw.profesorowie bedą głosić swoje teorie ! Nie wierzę w zamach !

 3. Dzień dobry, witam po długiej przerwie. Słuchacz, który mówił o terrorystach, którzy przekonywali aby nie lecieć w pułapkę – genialny argument. Czekam na odpowiedź głównego zwolennika katastrofy często dzwoniącego do otwartego mikrofonu. Naprawdę jestem ciekaw jak to podważy.

 4. Za tę katastrofę odpowiada premier Tusk !!! jego ludzie w wyborach prezydenckich zniszczyli Cimoszewicza, który miał wielką szansę wygrać te wybory. Cimoszewicz zrezygnował, a ja na złość Tuskowi głosowałam na p.Kaczyńskiego i myślę, że wielu tak zrobiło. Nie wierzę, że Cimoszewicz-prezydent i jego otoczenie zdecydowałoby się lecieć w takich warunkach pogodowych…..

 5. Po prostu Tusk zbiera co zasiał!!!!!!!!!i dobrze mu tak !!!

 6. Winę za śmierć 96 osób w tym wypadku ponosi żałobno psudo patriotyczna pod publiczkę postawa PiSu, pogoń za „nam wszystko wolno”.

 7. Ciekawa jestem jakie „haki” ma Macierewicz na Prezesa, bo nie wierzę, że prezes nie widzi, że ta cała komisja to ………… brak mi słów!!!!

 8. Jeszcze jeden pan zwolennik i wszech wiedzacy specjalista P.Marian

 9. To ja się nie dziwię, że przegraliśmy wojnę skoro mieliśmy tak mało generałów…

 10. Słuchaczu oni nawet jak będą już wiedzieli jak było naprawdę, to i tak się nie dowiemy ! bo rządzący mają temat zastępczy, a opozycja nie chce rządzić tylko woli „walczyć”

 11. Żywotność tematu Smoleńska zależy od częstotliwości emitowania go w mediach, ale to też zależy od ludzi – kiedy zaczną się tym irytować przestana kupować gazety/oglądać tv, wtedy media przestaną o tym głosić. Czyli nadal wielu Polaków się tym interesuje.

Dodaj komentarz