Agresja nieletnich

11:50

17 maja 2017

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka działu społecznego i artystycznego   +48 68 4555 515 / mail: g.walkowiak@zachod.pl

Biją, kopią i wyzywają leżącą na ziemi dziewczynę. Wszystko dzieje się blisko szkoły. Obok przechodzi wiele osób, żadna nie reaguje – takie nagranie trafiło do sieci. Ofiara miała 14 lat. Bijące dziewczyny 13 i 14.

W ostatnich latach gimnazjalistki stają się coraz brutalniejsze –oceniają policjanci. Bójki dziewcząt są bardziej spektakularne, twierdzą psycholodzy.

Skąd takie zachowania u tych co mają być miłe i grzeczne? Kto odpowiada za agresję młodych ludzi? Kto jest winien?

Telefony do studia 68 3242255 801327462

8 myśli na temat “Agresja nieletnich”

  1. . przy ewentualnym cytowaniu proszę w całości albo wcale..dziękuję!

    ….to zachowanie jest jedynie konsekwencja tzw. bezstresowego wychowania w imię hasła ,,róbta co chceta,, tak przecież ochoczo propagowanego przez lewacko-liberalne ,,autorytety,, oraz mainstremowe media w imię przypodobania się tymże ,,elito,,z zachodu…. widzimy właśnie upadek Europy , którą pokona wojujący Islam wraz ze swymi wartościami, a które my WŁASNE tak bardzo opluwamy i obśmiewamy!!!

  2. Cofnąc się zaledwie 20 lat wstecz…..respekt przed nauczycielem,starszymi,rodzicami..bo jeśli nie umiało się szanować to kara była skuteczna.Dziś kiedy widzę ,że dziecko rzuca się na podłogę w sklepie bo coś chce a mamusia kupuje żeby stresa nie było to czegóż oczekiwać????małolaty idąc do szkoły petami rzucają….wyzywają..Psychologowie niech teraz pracują,doradzaja jeśli oczekują bezstresowego wychowania.Też mam dzieci i w wieku młodzieży i dzieci,nie wyobrażam sobie ,żeby nie było kar konsekwencji w dyscyplinie.Nie piszę o karach cielesnych,wystarczy STOP na komputer ,pizze i WIFI…..ale konsekwentnie i dużo rozmów z dziećmi nie zwalać na brak czasu.Nasze dzieci to NASZ CZAS ..bo znich będzą dorośli ludzie czym skorupka za młodu.Bądzmy rodzicami rozsądnymi z czasem wolnym dla naszych dzieci.

  3. jeszcze taka refleksja..jeśli młodzieży obawiają się nauczyciele bo…zaraz afery itp.kiedy uwagę zwrócą to czegóż w szkołach oczekiwać??…tylko nietykalności dla rozwydrzonych,bo nie maja respektu przed nauczycielem.

  4. Autorytet i godny przykład powinni dawać rodzice , to oni są głównie odpowiedzialni za wychowanie dzieci . . To że młodzież się bije to problem stary jak świat , były takie sytuacje i pewnie będą niestety . Rodzice tych dziewczyn stwierdzili że , nie było źle to tylko porachunki , jeśli oni tak sobie to tłumaczą to tak się stało . Rodzice , bądźcie rodzicami wychowującymi do miłości i tolerancji , uczcie ich właściwych relacji .

  5. Wojujące feministki oraz ,,wyklęte macice,, są chyba raczej dumne z takiej postawy i może jakiś marsz zorganizujemy w obronie tych walecznych dziewuch???…oczywiście wspólnie z Mateo K.

Dodaj komentarz