Kim są psiarze?

18:04

2 lutego 2012

Małgorzata Nabel-Dybaś

dziennikarz działu artystycznego (tel. 68 455 55 45). Z radiem związana jestem od 97r. Chodzę swoimi drogami i czasem omijam przeszkody. Trudno się ze mną zaprzyjaźnić chociaż nigdy nie mam dystansu do moich bohaterów. Lubię słuchać muzyki w nissanie i zazwyczaj wtedy przyśpieszam. Ale nie boję się Policji, bo to porządne chłopaki. Zjem i ostrygę i ośmiornicę, ale najbardziej lubię rozpuszczony ser (ale nie rozbestwiony, bo mógłby uciec z talerza). Nie cierpię, kiedy ktoś w sąsiednim pokoju wali w klawisze pianina jak opętany. Moja praca kojarzy mi się z podróżą, która bywa niebezpieczna, ale w gruncie rzeczy dobrze się kończy. Zawsze też chciałam samodzielnie latać, jednak na razie jest to nieosiągalne marzenie. Dlatego często patrzę w niebo. I tyle o mnie.

PSIARZE. Kim są właściciele psów? Jakimi jesteśmy ludźmi? Jak układają się nasze relacje ze zwierzętami?

Goście:  Magdalena Rutkowska, od 8 lat zajmuje się w Łodzi fizjoterapią zwierząt poprzez masaż leczniczy i miejscową kinezyterapię. Posiada psa przewodnika – wielkiego owczarka Guardiana.

M.Rutkowska

Jakim jestem właścicielem – rozmowa z panią Magdą Rutkowską:

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/02/02-magdalena-rutkowska-telefon.mp3|titles=Magdalena Rutkowska telefon]

Goście w studiu:

Wioletta Gendera – miłośniczka psów, Wojciech Szylkin – weterynarz i posiadacz buldożka francuskiego, Beata Karpeta – szkoleniowiec, hodowca owczarków belgijskich, Ewa Lewandowska – wolontariuszka ze schroniska, właścicielka dwóch kundelków, Iza Kwiatkowska – dziennikarz i właścicielka Tosi.

Wioletta i Wojtek zagrali pewną scenę, która w rzeczywistości często ma miejsce…

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/02/02-scenka-w-parku.mp3|titles=scenka w parku]

Kim są właściciele psów? Czy można dokonać podziału na konkretne grupy?

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/02/02-wlasciciele-psow.mp3|titles=właściciele psów]

Za co nie lubimy właścicieli psów?

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/02/02-za-co-nie-lubimy.mp3|titles=za co nie lubimy]

Dodaj komentarz