Zakręty losu

16:56

1 kwietnia 2011

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

 

Dramat sensacyjny opowiadający o życiu pełnym pokus, zagrożeń, zgubnych nałogów, fałszywych idei, mafii i wielkiej miłości.
Pierwsza część trylogii o braciach Borowskich, pełna wzruszeń, łez i namiętności. Poznajemy Krzysztofa Borowskiego, adwokata broniącego bossów narkotykowej mafii, Katarzynę Kochańską, prokurator oskarżającą w procesie zorganizowanej grupy przestępczej, Łukasza „Lukasa” Borowskiego, starszego brata Krzysztofa, od najmłodszych lat działającego w mafijnych strukturach oraz Małgorzatę Filipiak – dziewczynę, której tragiczny los na zawsze odbił się rykoszetem na życiu pozostałej trójki.

Co jest dla nich najważniejsze? Na nowo odzyskane uczucie czy braterska miłość? A może etyka zawodowa i wiara w słuszność podejmowanych decyzji? Rozwiązanie wcale nie jest oczywiste, a co najważniejsze… bezpieczne.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Novae Res.

O książce „Zakręty losu” Izabela Patek rozmawia z Beatą Klary – poetką i recenzentką.

 

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2011/04/01-zakrety-losu.mp3|titles= O książce Zakręty losu Izabela Patek rozmawia z Beatą Klary]

 

2 myśli na temat “Zakręty losu”

  1. Czytałam „Zakręty Losu” szczerze polecam. Co mnie w niej urzekło? To, że autorka zawarła w książce dramat, sensację, powieść obyczajową i stworzyła bohaterów z „krwi i kości”.

  2. dzięki wielkie za Zakręty Losu,wspaniała powieść czekam na ciąg dalszy losów braci Borowskich i nie tylko ,czekam na inne ksiązki Agnieszki Lingas Łoniewskiej bo moim zdaniem jest to pisarka o której będzie kiedyś GŁOŚNO a jej wielkość objawia się tym, że jest inna jedyna w swoim rodzaju i wiem też , że ma sobie i w tym co tworzy coś co zachwyca….mnie napewno….inni niech sprawdzą…zachęcam…

Dodaj komentarz