Projekt życie

10:38

25 września 2012

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka działu kultury i gorzowskiej redakcji Radia Zachód Tel. 95 720 47 91.

„Projekt życie” to historia losów Eriki i Harolda. Dzięki najnowszym osiągnięciom nauki zrozumiesz ich o wiele lepiej, niż oni rozumieli sami siebie. Poznasz ich emocje i pragnienia. Dowiesz się, dlaczego w kluczowych momentach życia dokonywali takich, a nie innych wyborów. Dostrzeżesz źródła ich sukcesów i porażek. Wszystko po to, aby historia ich szczęśliwego życia stała się dla Ciebie inspiracją. 

W ostatnich latach dowiedzieliśmy się o ludzkim mózgu o wiele więcej niż kiedykolwiek wcześniej. David Brooks udowadnia, że kluczowe dla naszego życiowego powodzenia są nieuświadomione emocje i relacje, które tworzymy z innymi ludźmi.

Dzięki tej rewolucyjnej książce zrozumiesz ukryte motywy własnych decyzji, poznasz potęgę podświadomości i nadasz swojemu życiu zupełnie nowy wymiar. Fascynująca intelektualna przygoda – książka, która może się okazać najbardziej opłacalną lekturą w Twoim życiu! – tak twierdzą wydawcy tej publikacji. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa „Znak”.

O książce „projekt życie” Izabela Patek rozmawia z Beatą Klary, poetką i recenzentką.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/09/24-projekt-zycie.mp3|titles= O książce Projekt życie Izabela Patek rozmawia z Beatą Klary]

Dodaj komentarz