Bogusław Wontor

08:58

11 stycznia 2018

Marek Poniedziałek

kierownik redakcji publicystyki
m.poniedzialek@zachod.pl
tel. +48 68 455 55 11

Z przewodniczącym lubuskiego SLD rozmawia Marek Poniedziałek

10 myśli na temat “Bogusław Wontor”

 1. Panie Wontor,czy panu się coś nie pomieszało pod kopułą???
  „Takich ludzi powinno się z publicznego życia eliminować i dziennikarzy też”.
  To pan już dawno powinien zniknąć z życia publicznego.Z pożytkiem dla wszystkich.
  Precz z komuną!

 2. Kogo wy zapraszacie? Partię z poprzedniej epoki która jest poza Sejmem? Plankton polityczny? Kto tego chce dziś słuchać? Szanujcie trochę czas radiosłuchaczy. Napoleon Bonaparte powiedział: „Czas jest wszystkim”. Powiedział też: „Jeden rodzaj złodzieja jest, którego prawo nie ściga, a który rabuje to, co dla ludzi najcenniejsze – czas.”

 3. Pan Bogusław Wontor został dziś umiejętnie wmanewrowanyi doprowadzony do stanu wrzenia. Należy jednak przyznać, że lider SLD zachował się po rycersku i walczył do końca . Mimo, że niepotrzebnie eskplodował w trakcie audycji i „pojechał po wszystkich” to pokazał niezrównaną wolę walki i hart ducha w tym nierównym pojedynku.

 4. Być może Pan Poniedziałek też nic nie wie !!! Mimo, że jest to radio publiczne to redaktor powinien w sposób grzeczny wysłuchać odpowiedzi a nie przerywać i sprowadzać dyskusję do typowej „kasty” jaką teraz tworzą obecnie rządzący. Panie Poniedziałek powiem tak jak powiedział pewien klasyk „Jest Pan zerem dziennikarskim” . Na porządnego dziennikarza trzeba sobie zasłużyć !

 5. Zapewne Tomasz Lis jest pańskim idolem panie Warmuz.
  Swoją drogą to zaprezentował pan wyjątkową „klasę”.

 6. Panie Warmuz, zupełnie nadzwyczajną kastą ludzi są obecnie w Polsce sędziowie, gdyż w Polsce nie przeprowadzono lustracji w sądach, tak jak to zrobiono w Niemczech. W Berlinie tylko 15% tych sędziów, którzy ubiegali się o pozytywną weryfikację zostało pozytywnie zweryfikowanych. Nie ma pan pojęcia o demokratycznych standardach. Dziennikarz ma obowiązek przerwać i sprostować wypowiedź, jeżeli rozmówca w sposób oczywisty wprowadza opinię publiczną w błąd.

Dodaj komentarz