Kobiety w filozofii cz. 16 Edyta Stein i Simone Weil

15:41

13 czerwca 2011

Konrad Stanglewicz

dziennikarz   +48 68 4555 507

Edyta Stein i Simone Weil – gwiazdy filozofii nieakademickiej.

 

5 myśli na temat “Kobiety w filozofii cz. 16 Edyta Stein i Simone Weil”

 1. Szkoda, że ten cykl się niestety skończy.
  Może Państwo(prof. i red.) wymyślicie kolejną porcję edukacji filozoficznej :).
  Tak fajnie się tych audycji słucha.

  Pozdrawiam

 2. A dlaczego ten cykl ma sie skonczyc? Czyzby brakowalo kobiet w filozofii? Dopiero z tych audycji wiele zrozumialem, jestem zolnierzem i beda mi one towarzyszyc na misji. Robcie to dalej, zadne inne audycje, tylko te. Sa madre, normalny jezyk, po co rozmawiac z zaklamanymi politykami, jesli mozna prowadzic takie rozmowy. Chyba ze w redakcji komus sie przestaly podobac, bo na pewno nie sluchaczom.
  K.K.

 3. od autora:
  cykl wcale nie musi się skończyć. Jest jeszcze wiele kobiet – intelektualistek – wartych przypomnienia i opisania. Będę namawiał prof. Liliannę Kiejzik do dalszego ciągu, po wakacjach. Jeśli będę miał wsparcie słuchaczy, pójdzie mi łatwiej. Pomóżcie więc!

 4. Bardzo dobry cykl, niestety, obecnie brakuje tego typu audycji. Można byłoby zająć się także żyjącymi kobietami-filozofami, historykami filozofii, które mają dużo do powiedzenia. Miałam zaszczyt poznać takie osobowości w trakcie kształcenia się na UWr. Jedną z takich postaci jest dla mnie prof. J. Gajda-Krynicka.
  Pozdrawiam

 5. Also i similar to browsing on about thesixtyone. net excellent wonderful artwork enviroment, wonderful tunes from breakin by means of designers as well as a good family members.

Dodaj komentarz