°C

Okińczyc zawieszony, za tydzień werdykt w jego sprawie

.pzpn

Wydział dyscypliny Lubuskiego Związku Piłki Nożnej wszczął postępowanie dyscyplinarne ws. Wojciecha Okińczyca z Falubazu GranBud Zielona Góra i jego brutalnego faulu na Kamilu Adamowie z Tęczy Krosno, po którym ten drugi ma złamaną nogę. Oznacza to, że Okińczyc jest w tej chwili zawieszony i nie może grać w żadnych rozgrywkach związkowych - nie zagra zatem choćby w sobotnim meczu Falubazu z Lubuszaninem Drezdenko.

Wydział dyscypliny zbierze się ponownie za tydzień i w nastepny czwartek, po wysłuchaniu piłkarza Falubazu, zdecyduje, jaka wymierzyć mu karę za skandaliczne przewinienie. Informację potwierdził nam Jan Kurłowicz – szef wydziału dyscypliny związku:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.