°C

Kolejny kontrakt w Falubazie!

fot. Jacek Białogłowy

To o czym mówiło się od kilku dni, w piątek zostało oficjalne potwierdzone. Michael Jepsen Jensen będzie startował w Falubazie Zielona Góra w sezonie 2019!

W poniedziałek zamieściliśmy rozmowę z prezesem Falubazu, Adamem Golińskim, który zapowiadał, że jeszcze w tym tygodniu zielonogórski klub poinformuje o przyszłości Duńczyka w drużynie. Jensen to trzeci senior, który reprezentował Falubaz w tym roku i zdecydował się na pozostanie w Zielonej Górze. Wcześniej podobnie uczynili Patryk Dudek i Piotr Protasiewicz.

– Ten sezon był dla mnie bardzo ważny. Zrobiłem duży krok naprzód, a wsparcie i zaufanie ze strony klubu bardzo mi w tym pomogły. Przede mną kolejne wyzwania i wierzę, że dzięki  jeździe w Zielonej Górze, uda mi się je zrealizować. Bardzo dziękuję całemu klubowi, miastu i przede wszystkim kibicom za rok 2018. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu – powiedział Jensen na łamach serwisu falubaz.com.

Jak już informowaliśmy w tym tygodniu – Falubaz na pewno opuści Kacper Gomólski i Grzegorz Zengota.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.