°C

W wakacje czartery z Babimostu do tureckiej Antalyi

foto: Janusz Życzkowski

Jedno z biur podróży planuje wakacyjne czartery z lotniska Zielona Góra/Babimost. Loty zaplanowano od początku wakacji do połowy września - informuje portal pasazer.com.

W planach jest połączenie do tureckiej Antalyi. Z naszym informacji wynika, że trasa miałaby być obsługiwana raz w tygodniu.

Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec – powiedział w rozmowie z portalem Piotr Rudzki z Biura Prasowego Państwowych Portów Lotniczych, które zarządzają lotniskiem w Babimoście.

Przypomnijmy, że rok temu plany wakacyjnych czarterów z Babimostu do Turcji oraz Bułgarii ogłosiło inne biuro – lider rynku turystycznego w kraju. Z tamtych planów nic nie wyszło. Firma wycofała się z pomysłu, tłumacząc to słabym zainteresowaniem ze strony turystów. Część ekspertów zwracała jednak uwagę na słabą reklamę nowych połączeń i rezygnację z planów po zaledwie kilku tygodniach od ich ogłoszenia. 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP