°C

Festiwal bluesowy nad Jeziorem Sławskim

Fot. Marek Turowski.

W pierwszy weekend maja, w Ośrodku Wypoczynkowym Wratislavia nad Jeziorem Sławskim, rozpocznie się 13. Festiwal Las, Woda i Blues. W pierwszym dniu, czyli 2 maja wieczorem, organizatorzy zapraszają na koncert akustyczny. Dzień później odbędzie się konkurs, w czasie którego wystąpi pięć zespołów.

– Zainteresowanie amatorskich grup muzycznych udziałem w rywalizacji, która jest integralną częścią festiwalu, od kilku lat jest bardzo duże – powiedział Leszek Markowski współorganizator festiwalu:
 
 
 
 
 
 
 W czasie koncertów tegorocznego festiwalu wystąpią między innymi Magda Piskorczyk, Nocna Zmiana Bluesa, JJ Band i Józef Skrzek. Patronat medialny nad festiwalem, który potrwa do soboty 4 maja, objęło Radio Zachód.
 
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.