°C

Drużyny z Top 3 zagrają w Krośnie Odrzańskim

fot. Filip Górecki

Na inaugurację rundy wiosennej lubuskiej czwartej ligi piłkarskiej - wicelider tabeli Tęcza Krosno Odrzańskie podejmie trzeci w tabeli zespół TS Masterchem Przylep.

W następnej rundzie Tęcza zagra z liderem tabeli Falubazem Zielona Góra. – Nie myślimy o Falubazie i bardziej skupiamy się na meczu z Przylepem – mówi Maciej Kulikowski – szkoleniowiec Tęczy:

Rywal Tęczy – TS Masterchem Przylep w pierwszym meczu rundy wiosennej czwartej ligi zagra osłabiony. Pomimo tego optymistą przed jutrzejszym spotkaniem, które rozpocznie się o godzinie 14.00 jest Andrzej Boczkowski – trener TS Przylep – Liczę, że przywieziemy korzystny wynik – mówi szkoleniowiec trzeciej drużyny po rundzie jesiennej:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.