Magazyn żużlowy – Falubaz przed derbami, przetarg na remont stadionu i pretensje klubu

13:11

28 sierpnia 2012

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Zapraszamy na cotygodniowy Magazyn żużlowy Radia Zielona Góra. Dziś rozmowy z przedstawicielami klubu o derbach Ziemi Lubuskiej, które będą półfinałem ENEA Ekstraligi. Głos zabierają trener Rafał Dobrucki i członek zarządu Marek Jankowski. Rozmawiamy też o wizycie Falubazu w parku Krasnala w Nowej Soli.

W II części programu rozmowy z szefem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Robertem Jagiełowiczem i prezesem ZKŻ Robertem Dowhanem, którzy wypowiadają się na temat przetargu na remont trybun na prostej startowej stadionu przy Wrocławskiej.

[audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/08/28-ma1.mp3|titles=Magazyn żużlowy1] [audio:http://www.zachod.pl/wp-content/uploads/2012/08/28-ma2.mp3|titles=Magazyn żużlowy2]

4 myśli na temat “Magazyn żużlowy – Falubaz przed derbami, przetarg na remont stadionu i pretensje klubu”

  1. Rok temu świetna impreza i piękna pogoda. Oby w tym roku było tak samo.

  2. p.Jacku proszę zapytać tych wyłudzaczy klubowych dlaczego niema na sektor G biletów ulgowych czy ja kupując karnet na ten sektor dla siebie i dla dziecka płacąc za nie tak jak za dorosła osobę ( chyba jesteśmy jedynym klubem w polsce który nie ma karnetów ulgowych) nie mam prawa kupić biletu ulgoewgo na PO dla dziecka.Widać działacze wpadli na kolejny pomysł jak zerżnąć wiernych kibiców którzy kupują karnet na cały sezon i starają się wychowywać nowe pokolenie kibiców FALUBAZU.Brawo gratulacje za dobre samopoczucie!!!

Dodaj komentarz