°C

Będą rozmawiać o komunikacji w firmach

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

20 marca w Zielonej Górze odbędzie się konferencja z cyklu Akademia Przedsiębiorcy. Lubuscy przedsiębiorcy będą mieli okazję porozmawiać o skutecznej komunikacji w firmach. Jak wynika z badań, aż 71% pracowników uważa, że firma nie osiągnie sukcesu rynkowego bez otwartej i partnerskiej komunikacji wewnętrznej. Akademia Przedsiębiorcy ma już dziewiątą edycję, a konferencje odbyły się już w 21 miastach Polski.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat komunikowania się w biznesie i negocjacji. Oprócz tego, zaproszeni eksperci poruszą zagadnienia dot. możliwych sposobów finansowania inwestycji, kluczowych aspektów związanych z wyborem partnera biznesowego i zwrócą uwagę na to, co najważniejsze podczas podpisywania umów z partnerem finansowym.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Akademii Przedsiębiorcy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.