°C

Będą rozmawiać o komunikacji w firmach

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Pixabay

20 marca w Zielonej Górze odbędzie się konferencja z cyklu Akademia Przedsiębiorcy. Lubuscy przedsiębiorcy będą mieli okazję porozmawiać o skutecznej komunikacji w firmach. Jak wynika z badań, aż 71% pracowników uważa, że firma nie osiągnie sukcesu rynkowego bez otwartej i partnerskiej komunikacji wewnętrznej. Akademia Przedsiębiorcy ma już dziewiątą edycję, a konferencje odbyły się już w 21 miastach Polski.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat komunikowania się w biznesie i negocjacji. Oprócz tego, zaproszeni eksperci poruszą zagadnienia dot. możliwych sposobów finansowania inwestycji, kluczowych aspektów związanych z wyborem partnera biznesowego i zwrócą uwagę na to, co najważniejsze podczas podpisywania umów z partnerem finansowym.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej Akademii Przedsiębiorcy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP