°C

Zielonogórzanin laureatem XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej!

Fot. A. Steciąg

Aż 450 uczniów z 29 szkół na terenie całego województwa lubuskiego wzięło udział w tegorocznej, 31. już edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Etap okręgowy po raz kolejny zdominowało I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze. Do finału centralnego, odbywającego się w Serocku koło Warszawy, dostało się aż siedmiu reprezentantów tej szkoły, a największy sukces odniósł Kacper Hes, który został jednym z laureatów tegorocznej olimpiady.

Z wyników lubuskich, a właściwie zielonogórskich uczniów cieszą się organizatorzy zawodów na szczeblu okręgowym, którzy na uroczystym podsumowaniu olimpiady podkreślali coraz większe zainteresowanie młodzieży tematyką ekonomii i gospodarki:

Dodajmy, że w całej Polsce w tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej wzięło udział ponad 10,5 tys. uczniów

Uroczyste podsumowanie olimpiady na szczeblu okręgowym oraz rozdanie nagród na najlepszych uczestników odbyło się w zielonogórskiej Palmiarni.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.