°C

Zaz ‎– Effet Miroir

Uwielbiana w Polsce francuska wokalistka ZAZ przedstawia czwarty w karierze album "Effet Miroir". Obdarzona wyjątkowym głosem i swobodnie poruszająca się między jazzem, popem, soulem i piosenką francuską Isabelle Geffroy, jak naprawdę nazywa się ZAZ, jest obecnie najpopularniejszą piosenkarką we Francji i najbardziej znaną francuską piosenkarką na świecie.

Od 2010 roku, kiedy premierę miał przebój „Je veux”, sprzedała ponad 4 mln albumów i wystąpiła na pięciu kontynentach. Przy ostatniej studyjnej płycie, wydanej w 2014 roku „Paris”, ZAZ współpracowała między innymi z Quincym Jonesem, Charlesem Aznavourem i Pablo Alboránem.ZAZ jest niezwykle lubiana w Polsce. Każda z trzech płyt Francuzki pokryła się u nas platyną („Recto Verso”) albo podwójną platyną („ZAZ” i wspomniana „Paris”). Nową płytę promował singiel „Qué vendrá”. Niezwykle popularna w naszym kraju francuska artystka śpiewa w nowym utworze zarówno w swoim ojczystym języku, jak i po hiszpańsku.

„Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i naukach, które mi się w tym czasie przydarzyły. »Qué vendrá« można przetłumaczyć z hiszpańskiego na »co będzie, to będzie. Tekst mówi o tym, aby brać życie takim, jakie jest i niczego nie żałować” – mówi o utworze ZAZ.

Słuchając Effet Miroir można zatopić się w dźwiękach prawdziwie francuskiej muzyki, która wprowadza nas w iście romantyczny klimat paryskich uliczek.

Lista piosenek:

1. Demain C’est Toi

2. Qué Vendrá

3. On S’en Remet Jamais

4. J’aime J’aime

5. Mes Souvenirs De Toi

6. Toute Ma Vie

7. Je Parle

8. Résigne-Moi

9. Ma Valse

10. Si C’était a Refaire

11. Pourquoi Tu Joues Faux

12. Plume

13. Nos Vies

14. Saint Valentin

15. Laponie

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.