°C

Wybory, wybory i po wyborach. Co w nich zaskoczyło?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Wybory samorządowe 2018 przechodzą właśnie do historii. Wyniki do sejmików i rad powiatów dają powody do świętowania Prawu i Sprawiedliwości. W wielkich miastach z kolei triumfują kandydaci wspierani przez Koalicję Obywatelską.

Decyzją wyborców wielu dotychczasowych włodarzy miast i gmin w Lubuskiem pozostaje na swoich stanowiskach, ale wyborcze dogrywki w kilku miejscach przyniosły niespodziewane rozstrzygnięcia, jak na przykład zwycięstwo Tomasza Sielickiego w Świebodzinie, gdzie po pięciu kadencjach z urzędem pożegna się Dariusz Bekisz.

Czy wyniki dają w naszej ocenie szansę na dobre prowadzenie najbliższych każdemu mieszkańcowi spraw przez następne 5 lat? Co Państwa w tych wyborach najbardziej zaskoczyło, ucieszyło lub zasmuciło? Jak oceniamy sam proces wyborczy: czy możemy już mówić o w pełni cywilizowanych standardach?

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

Od godz. 12:12 czekamy na Wasze telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462. Już teraz komentujcie na www oraz na naszym profilu FB

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 5 listopada 2018

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP