°C

W tym coś jest 30 czerwca 2018r.

W tym coś jest

W programie przypomnieliśmy niektóre z głosów słuchaczy Otwartego Mikrofonu z mijającego tygodnia. Zapraszają: Krzysztof Chmielnik i Marek Poniedziałek.

Mundial słuchacze ocenili dosyć jednoznacznie. Niezależnie od wątpliwego sukcesu w ostatnim meczu. Nie ulegamy emocjom i przytaczamy emocjonalną reakcję prasy niemieckiej z powodu niemieckiej klęski.

Relokacja była kolejnym tematem. Warto pamiętać, że wszystkich chętnych do życia na socjalu w Europie, a jest ich paręset milionów, nie jesteśmy w stanie utrzymać.

S3 jest ostatnio widownią jazdy pod prąd kierowców-seniorów. Nie sądzimy, że to kwestia wieku, ale naszym zdaniem badania kierowców w jesieni ich życia mają sens. Choć nie wszyscy słuchacze ten pomysł popierają.

Nowelizacja ustawy o IPN. Sens i treść uznajemy tej ustawy wraz ze słuchaczami. Znamienne jest jednak to jak w ekspresowym tempie została ta nowelizacja przeprowadzona. Pewnie obie strony działały pod przymusem. Podejrzenia takie mają też nasi słuchacze.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.