°C

W niedzielę Marsz ku chwale Niepodległej

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

W niedzielę Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji w całym kraju odbędą się uroczystości 100. lecia odzyskania suwerenności po 123 latach zaborów . Centralne wydarzenia zaplanowano w Warszawie. Po Mszy Św. w intencji narodu, uroczystościach na placu Piłsudskiego, ulicami stolicy, mimo zakazu władz Warszawy, przejdzie Marsz ku chwale Niepodległej.

Jest to odpowiedź prezydenta i premiera na brak pozwolenia dla Marszu Niepodległości. Wydarzenie zyskało charakter Państwowy i dzięki temu biało – czerwony przemarsz będzie możliwy.

Jaka jest Państwa ocena działań prezydent Warszawy, oraz reakcja ze strony władz Państwa? Czego spodziewamy się po niedzielnych uroczystościach w stolicy? Czy będziemy wspólnie świętować Narodowe Święto Niepodległości? 

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

Czy będziemy wspólnie świętować Narodowe Święto Niepodległości?Czekamy już na Wasze telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 oraz na komentarze na www oraz na profilu FB

Opublikowany przez Radio Zachód Czwartek, 8 listopada 2018

Jedna odpowiedź do “W niedzielę Marsz ku chwale Niepodległej”

  1. Dzień dobry ,słucham audycji i jest mi zwyczajnie przykro . Nie ma jednomyślności ,wzajemnie się obrażamy , każdy może mieć swoje zdanie prawda ale czy w takiej atmosferze można świętować Narodowe Święto Polski . Może poprzestańmy na tym ważeniu czyja racja jest ważniejsza , czyja tragedia życiowa była większa . Nie potrafimy podać sobie rąk i powiedzieć przepraszam , jest bardzo źle z naszym poczuciem godności i wartości. Pozdrawiam i mimo wszystko liczę na odrobinę zgody narodowej.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP