°C

Sekretny Dziennik Lasu

16 odpowiedzi na “Sekretny Dziennik Lasu”

  1. Ciekawostka z mojego terenu /pewnie dość powszechna w Polsce/ , zdjęcia Kandydatów i chętnych do działania dla dobra Samorządów ,raczej dość zagadkowe . Na niektórych trudno rozpoznać właściwą osobę tak odmłodzone że aż zahaczają o wiek bardzo młodzieńczy . Panie w wieku -balzakowskim- wyglądają niczym dziewczynki ze szkoły podstawowej ,nie wiem czy to dobrze ,ludzie raczej znani a jednak nie przypominają swoim wyglądem samych siebie . Może to i drobiazg ale coś trąci fałszem.

  2. Na Poznaniu jak by mniej polityki na antenie radiowej ,może to tylko moje wrażenie , wiem ze każda Stacja ma swoich -wiernych-słuchaczy w dość specyficzny sposób ,takich co wszystko wiedzą i bardzo emocjonalnych . No tak ale -tutejszych- trudno przebić 🙂 słuchając Otwartego M. mam wrażenie ze jest to jakieś zebrane towarzystwo o stałym składzie . Na każdy zadany temat jest tylko jedna opcja odpowiedzi a szkoda że nie dbają o wzajemny szacunek dla siebie i słuchających Audycji ,szkoda bo czasem mam wrażenie że chodzi tylko o jedno /?/ . Pamiętam te audycje z dawniejszych czasów ,były spokojniejsze i wnioski kończące ,zamykające głosy dyskutantów wyciszały emocje było więcej muzycznych wstawek ,oj stare czasy .

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.