°C

Rita Ora ‎– Phoenix (Deluxe)

Rita Ora zaliczana jest już do światowej pierwszej ligi wokalistek muzyki pop. Odbyła wspaniałą trasę koncertową, doczekała się wielkich przebojów („Your Song” oraz „Anywhere”), zaś liczba odsłuchów jej piosenek w streamingu przekroczyła 1,3 mld!

Rita sprzedała do tej pory 7 mln singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta „Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam … Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście – mówi Rita Ora.

Lista Utworów:

1.Anywhere

2.Let You Love Me

3.New Look

4.Lonely Together

5.Your Song

6.Only Want You

7.First Time High

8.For You

9.Summer Love

10.Girls

11.Keep Talking

12.Hell of a Life

13.Velvet Rope

14.Falling to Pieces

15.Cashmere

16.Soul Survivor

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.