°C

Powstanie komisja ds. wyłudzeń podatku VAT

Otwarty mikrofon Radia Zachód

Do sejmu trafił projekt uchwały o powołaniu komisji śledczej ds. wyłudzeń podatku VAT. Wybrany zespół parlamentarzystów ma zbadać działania instytucji państwa w okresie od grudnia 2007 do listopada 2015 r. Wstępne dane dotyczące strat budżetu państwa z tytułu wyłudzeń podatku VAT w okresie objętym analizą, mówią o kwotach na poziomie nawet 300 mld. złotych.

Jak oceniacie Państwo tę inicjatywę? Czy osoby odpowiedzialne za takie straty w finansach publicznych poniosą odpowiedzialność?

Telefony do studia: 68 324 22 55 albo 801 327 462 czynne już od godziny 12:12.

Jak oceniacie tę inicjatywę? Czy osoby odpowiedzialne za straty w finansach publicznych poniosą…

Opublikowany przez Radio Zachód 12 kwietnia 2018

Jedna odpowiedź do “Powstanie komisja ds. wyłudzeń podatku VAT”

  1. Dzień dobry , komisje , komisje , pewnie rozliczenie nieuczciwych polityków konieczne , tylko kto jest i byłby godzien tego dokonać . Nie ufam już dawno temu naszym rządzącym . Rządów od czasu pamiętnej transformacji było wiele i różnych opcji i nie zmieniło się wiele , nie ma pewności co do efektów i wyników jej działania komisji , opamiętania potrzeba , były układy , są układy i nie wierzę w jakąś zbawczą moc i odkryć . A już z pewnością zwrotu bądź odzyskania tego co utracono się nie doczekamy .Były podwyżki podatków, teraz mamy gospodarczy sukces , jest czas na zmiany , czekamy ale czy się doczekamy ?

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.