°C

Pierwsza tegoroczna piątka w poczekalni!

Universal Music Polska

Jeśli takimi muzycznymi propozycjami rozpoczynamy nowy rok w Liście... to będzie naprawdę bardzo ciekawie! Czekamy na Wasze głosy!

ROKSANA WĘGIEL Anyone I Want To Be
Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Tegoroczny finał w Mińsku rozbiła yum właśnie utworem. ‚Anyone I Want To Be’ Roksana śpiewa po polsku i angielsku. 

 

MØ; FOSTER THE PEOPLE Blur
Duńska wokalistka MØ promuje swój najnowszy krążek ‚Forever Neverland’ piątym już singlem – ‚Blur’. W utworze bierze udział Mark Foster z Foster The People.
Pochodząca z Danii MØ 21 listopada pojawiła się z koncertem w warszawskiej Stodole.

 

 

DEAN LEWIS Be Alright
‚Be Alright’, najnowszy singiel Deana Lewisa, to poruszająca opowieść o złamanym sercu i zakończeniu relacji. Z refrenu płyną jednak słowa nadziei oraz stwierdzenie, że ból przeminie. Wokal artysty z pewnością przypadnie do gustu fanom Noela Gallaghera czy Richarda Ashcrofta.

 

 

RITA ORA Let You Love Me
Wspaniała brytyjska piosenkarka i aktorka Rita Ora wypuściła pod koniec roku na rynek nowy album ‚Phoenix’, który już w dniu premiery zdobył 2 miejsce w polskim notowaniu iTunes! Album promuje najnowszy singiel ‚Let You Love Me’.

 

MARCIN SÓJKA Zaskakuj Mnie

‚Zaskakuj Mnie’ – debiutancki singiel Marcina Sójki – to utwór z bardzo emocjonalnym, szczerym tekstem i piękną melodią. Wokalista mówi, że utwór to jego motto i chciałby, aby życie zaskakiwało go wciąż tak jak teraz. Do piosenki powstał bardzo klimatyczny teledysk.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.