°C

Nowy Kortez i inne wspaniałości na początek października!

Universal Music

Po ubiegłotygodniowym wysypie polskich Artystów, dziś z nową propozycją reklamującą jesienną trasę koncertową pojawi się tylko Kortez. Poza nim niesamowity Rick Astley z nową propozycją, duet Stefanie z Alle Farben i idole nastolatek z zagranicy, mają olbrzymią oglądalność na portalach, i rekordowe streamy w sieci, czy uda im się trafić do Listy w kolejnym notowaniu?

STEFANIE HEIZMANN; ALLE FARBEN Build A House
Co się stanie gdy jeden z najlepszych głosów Europy spotka się z najlepszym popowo-danceowym artystą? Odpowiedź jest prosta – automatyczny przebój! Oto mamy ‚Build A House’ Stefanie Heinzmann i Alle Farben. Raz go usłyszysz i już nie wyjdzie Ci z głowy. Idealne powiązanie melodii, które sprawdzi się w radiu, klubie, podróży czy w domu.
W trakcie procesu nagrywania muzyki oraz teledysku, Stefanie i Allen Farben stali się zgranym duetem. „To zwariowane”, mówi Frans Zimmer, „krótka, letnia sesja i już mamy piosenkę z wideo”. Stefanie chce więcej: „Wypuśćmy ją w świat i wrzućmy do radia!”.

 

NOAH KAHAN False Confidence
Noah Kahan, który za swoje największe inspiracje wymienia takich artystów jak Paul Simon, Ben Howard i The Lumineers, prezentuje nowy singiel ‚False Confidence’.
Poprzedni utwór Kahana, ‚Hurt Somebody’, zanotował ponad 120 mln streamów na całym świecie.
Noah debiutował singlem ‚Young Blood’, który pojawił się w Spotify US Viral Chart na piątej pozycji i dotychczas został odsłuchany ponad 20 mln razy.

 

HRVY I Wish You Were Here
‚I Wish You Were Here’ to najnowszy singiel HRVY, idola nastolatek, który jest obserwowany przez 8,5 mln osób we wszystkich mediach społecznościowych – na samym Instagramie liczba obserwujących wynosi 3,7 mln, a w TikTok – 2 mln. Poprzednie single artysty – ‚Personal’ i ‚Hasta Luego’ – zgromadziły kolejno 250 mln i 63 mln streamów na całym świecie.

 

RICK ASTLEY Try
‚Beautiful Life’ to pierwszy singiel Ricka Astley i tytułowy utwór z jego nowego albumu! Napisany i wyprodukowany przez samego Ricka, który zagrał również sam na każdym instrumencie! ‚Beautiful Life’ to  – „12 ponadczasowych utworów, z których każdy jest małym klejnotem! W wirze tego całego szaleństwa, po prostu wróciłem do mojego małego domowego studia i zacząłem robić to, co najbardziej lubię!” – przyznaje Rick. „Tak, to było trochę jak ucieczka. Nagrywałem kawałek za kawałkiem i nim się obejrzałem, miałem cały nowy album gotowy!”

 

KORTEZ Hey Wy
Utwór ‚Hej Wy’ promuje album ‚Mini Dom’ oraz jesienną trasę koncertową Korteza.
Z kilkudziesięciu piosenek, które Kortez skomponował na ‚Mój Dom’, nagranych zostało piętnaście. Dziewięć trafiło na drugi album, pięć na EPki, a jedna (‚Hej Wy’) czekała ponad rok by promować tegoroczną jesienną trasę.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.