°C

Nowa piątka na początek grudnia do Listy!

Przemek Szczotko

Jak to dobrze, że takie ładne premiery pokazały nam się jeszcze przed końcem tego roku. Na ten tydzień dwie ważne zapowiedzi nowym albumów - kolejnego Ukeje, naprawdę zaostrzył apetyt na premierę, pierwszego jednej z finalistek powrotnego Idola, zupełnie nowa odsłona głosu New Message, będzie też nowa singiel formacji Foster The People i bardzo ciekawy kanadyjczyk Scott Helman! Oto pierwsza grudniowa piątka!

ŻELKA Za Swoje

W utworze ‚Za Swoje’ usłyszycie wybuchową mieszankę rockowego zacięcia i wyrazistej osobowości artystki. W numerze słychać zabawę stylistyką lat 80. oraz buntowniczy tekst i dawkę dynamicznej energii. Produkcją utworu zajął się dwukrotnie nominowany do Fryderyków Sir Mich, znany m.in. z długoletniej współpracy z raperem Tede. Słowa napisał Juliusz Kamil, natomiast autorami muzyki są Juliusz Kamil, Michał Kożuchowski „Sir Mich” i Łukasz Pękacki.

 

 

DAMIAN UKEJE Ja Ikar
‚Ja Ikar’ jest utworem, który w lżejszy sposób próbuje opowiedzieć o skomplikowanej i trudnej relacji miedzy dwojgiem osób. Singiel zapowiada trzeci album Artysty.
Słowa do piosenki napisali: Damian Ukeje, Kasia Lins oraz Elżbieta Grymuza. Muzykę do singla stworzyli: Damian Ukeje oraz Marcin Bors.

 

PRZEMEK SZCZOTKO Gdy Będę Wracał

Głos formacji New Message rozpoczyna drogę solową nowym singlem. Jak Wam się podoba taki Przemek?

 

 

SCOTT HELMAN Hang Ups
Kiedy miał 10 lat dostał swoją pierwsza gitarę i … to był przełomowy moment. Karierę rozpoczął bardzo wcześnie, jeszcze jako nastolatek. Pochodzi z Toronto, gra i pisze piosenki samodzielne. Drżyj konkurencjo, nadchodzi Scott Helman!

 

 

 

FOSTER THE PEOPLE Worst Nites
Po ogromnym sukcesie singla ‚Sit Next To Me’ z ostatniej płyty ‚Sacred Hearts Club’ , Foster The People powracają z zupełnie nowym utworem ‚Worst Nites’.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.