°C

Nowa piątka do zapoznania w poczekalni!

Blue Cafe

W tym tygodniu stawiamy na naszych Artystów i ich nowe przeboje - Ewa, Ania, Andrzej, Blue Cafe i jedyny zagraniczny rodzynek - duet Stefani Heizman z Alle Farben!

EWA FARNA Interakcja
„Interakcja – no właśnie, jaka właściwie dzisiaj jest, o tym opowiada ten numer! Sama po sobie widzę, że coraz częściej unikamy bezpośredniego kontaktu z ludźmi, zwłaszcza gdy są oni inni niż my. Lubimy przede wszystkim tych, którzy się z nami zgadzają. Często zapatrzeni w telefony paradoksalnie gubimy kontakt. A wyobraźmy sobie na chwilę jak przerażające byłoby żyć w rzeczywistości bez różnorodności. Gdy jednego dnia budzisz się i każdy kogo spotykasz ma identyczną “twarz”…”

 

ANDRZEJ PIASECZNY Cokolwiek Potem
Nową płytą Piaseczny zaskoczył zarówno swoich wiernych fanów, jak i tych, którzy do tej pory podchodzili do nagrań wokalisty z dystansem.  Andrzej zaserwował nam kolejny singiel z albumu ‚O Mnie, O Tobie, O Nas’. W przyszłym tygodniu Artysta rozpoczyna drugą część trasy koncertowej do tej płyty, zawita także do Winnego Grodu i to tuż po Mikołajkach!

ANIA DĄBROWSKA Serce Nie Sługa
W październiku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana ‚Serce Nie Sługa’, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała Artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości – Ania Dąbrowska.
Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków.

 

BLUE CAFE Reflection
‚Reflection’ to niezwykły utwór na nowej płycie Blue Cafe ‚DOUBLE SOUL’. Zespól po raz pierwszym wystąpił z tą piosenką na TOP OF THE TOP Festiwal w Sopocie. Po występie posypały się w stronę zespołu gratulacje i setki zapytań o pomysł na utwór, który jest kolejnym zaskoczeniem od czasów ‚Bueny’.

STEFANI HEIZMAN; ALLE FARBEN Built A House
Idealne powiązanie melodii, które sprawdzi się w radiu, klubie, podróży czy w domu.
W trakcie procesu nagrywania muzyki oraz teledysku, Stefanie i Allen Farben stali się zgranym duetem. „To zwariowane”, mówi Frans Zimmer, „krótka, letnia sesja i już mamy piosenkę z wideo”. Stefanie chce więcej: „Wypuśćmy ją w świat i wrzućmy do radia!”.

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.