°C

LP ‎– Heart To Mouth

Piąty album w dorobku amerykańskiej wokalistki LP od dzisiaj dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. „Heart To Mouth” to, zgodnie z zapowiedzią artystki, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze.

Jak przyznaje sama LP:
– Kiedy staję przed mikrofonem i zaczynam myśleć o melodiach, czuję bezpośrednie połączenie z mojego serca do strun głosowych. W przeszłości musiało zaistnieć całe miasto pełne ulic, które wymagały mojej uwagi. Teraz czuję, że mam jedną, główną autostradę do komunikowania emocji. Bez względu na to, czy są to bardziej smutne piosenki czy wielkie hymny, wszystkie mają to samo źródło.
Wydawnictwo promują utwory „Girls Go Wild”, „Recovery” oraz „When I’m Over You”, kóry osłodził ostatni tydzień oczekiwania na album!
Niedawno artystka w ramach promocji albumu odwiedziła Polskę. Wystąpiła m.in. jako gwiazda finału ostatniej edycji „The Voice Of Poland”!

Lista utworów: 

1. Dreamcatcher

2. When I’m Over You

3. One Night In the Sun

4. Girls Go Wild

5. Recovery

6. The Power

7. Dreamer

8. House On Fire

9. Hey Nice To Know Ya

10. Die For Your Love

11. Shaken

12. Special

/Universal Music Polska

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP