°C

Lanberry – miXtura

Jedna z najważniejszych artystek POP na polskiej scenie muzycznej właśnie wydała drugi album.
„miXtura” to wyjątkowe wydawnictwo, które w perfekcyjny sposób łączy inspiracje współczesnym popem z muzycznymi wibracjami przełomu lat 80. i 90.

 Na albumie znalazło się 14 energetycznych utworów, w tym hity takie jak „Ostatni most” (12 milionów wyświetleń i #1 radiowego Airplaya) czy „Gotowi na wszystko” feat. FEEL (15 milionów wyświetleń i #1 Airplay).
Jak sama nazwa wskazuje – ta płyta to swoista mieszanka inspiracji Lanberry, zarówno w warstwie dźwiękowej jak i tekstowej. Na krążku znalazły się utwory w języku polskim, angielskim oraz…. hiszpańskim! Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Lanberry, a utwory powstawały we współpracy artystki z zagranicznymi i polskimi producentami.
Sukcesy singli zapowiadających wydawnictwo mówią jedno – „miXtura” zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych popowych premier tej jesieni!

Lista utworów:

1. Ostatni most

2. Heart Of Gasoline

3. Come With Me

4. Nie ma mnie

5. Next Mistake

6. Gotowi na wszystko  (Feel)

7. Here We Are

8. Inna

9. Mirame

10. Kocham jak chcę

11. Catch Me

12. Nieznajomy

13. High On Us (Jakub Moreau)

14. Till It’s Gone

 

/Universal 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.