°C

Komu kolejne taśmy mogą szkodzić, a komu pomagać?

Otwarty Mikrofon Radia Zachód

Trwa kolejna burza wokół nagrań, które mogą być kompromitujące dla polityków. W ubiegłym tygodniu portal Onet ujawnił nagranie z udziałem obecnego premiera Mateusza Morawieckiego.Tygodnik "Sieci" napisał dziś, że "źródłem ujawnionych nagrań i zeznań był Sąd Najwyższy", który, jak stwierdzono w tekście, "toczy otwartą wojnę z rządem".

To jednak nie koniec taśmowych publikacji. Kilka dni po publikacji Onetu TVN24 ujawnia kolejne nagranie z udziałem premiera, w których mowa o 10 tys. złotych wsparcia dla ministra Grada. Portal tvp.info przedstawia nagranie, w którym Sławomir Nowak przyznaje, że Tomasz Arabski dostał ochronę BOR, aby nie musiał płacić za loty do Gdańska…

W międzyczasie Marek Falenta, jedyna osoba skazana w związku z aferą podsłuchową na 2,5 roku bezwzględnego pozbawienie wolności mówi, że istnieją „sekstaśmy z Karpacza”, które mogą pogrążyć obecnych liderów Platformy.

Czym jest Państwa zdaniem najnowsza odsłona taśm w aferze podsłuchowej? Kto korzysta, a kto traci na ujawnianiu nagrań: czy bardziej szkodzą one wizerunkowi premiera Morawieckiego, czy może jednak przypominają przeciwnikom Platformy Obywatelskiej to czym opinia publiczna żyła przed trzema laty? Pyta Marek Poniedziałek

Od godz. 12:12 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku.

Od godz. 12:12 czekamy na Wasze telefony: 68 324 22 55 i 801 327 462 a już teraz na komentarze

Opublikowany przez Radio Zachód Poniedziałek, 8 października 2018

 

3 odpowiedzi na “Komu kolejne taśmy mogą szkodzić, a komu pomagać?”

  1. Wszystkie taśmy powinny być ujawnione od razu a nagrani powinni pożegnać się z polityką.
    Takie tam jeszcze przypomnienie dla obrońców demokracji – ONET ujawnia taśmy redakcja działa dalej spokojnie ( w czasach autorytarnych rządów) , 2015r rząd wolności i równości Wprost ujawnia nagrania , ABW zjawia się w redakcji i jest szarpanina o laptopa.

  2. Dzień dobry Państwu , dzieje się w świecie oj dziej i brzydko się dzieje , wyciąganie trupów z szafy ma za zadanie pokrzyżowanie planów politycznych wszystkich opcji . Jedno mnie tylko dziwi nasi politycy stołują się tej samej knajpie tak jak by w Warszawie nie było innych możliwości spotkań i wymiany towarzyskich . Myślę że jeszcze sporo jest takich tajemnic poliszynela.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.