°C

Kolejny zestaw spełnionych muzycznych marzeń wielu fanów!

Eba Records

Edyta z nową piosenką, gorący singiel Meli, do tego remiks U2, nówka z kolejnego albumu Take That i filmowy Igor Herbut.

Co powiedzie na taki zestaw nowości na ten tydzień?

U2 Summer Of Love – Robin Schulz Remix
‚Summer Of Love’ to czwarty oficjalny singiel jakim irlandzka grupa U2 promuje swój czternasty studyjny album ‚SongsOof Experience’, który trafił do sprzedaży 1 grudnia ubiegłego roku.

 

 

TAKE THAT Out Of Our Head
‚Out Of Our Heads’ to utwór z ‚Odyssey’ – kompilacji największych przebojów grupy Take That, która ukazuje się z okazji 30-lecia zespołu. To jeden z trzech premierowych utworów, który znalazł się na wydawnictwie. Kawałek natychmiast przenosi słuchaczy do lat 30., ery swingu w Ameryce, ale jednocześnie brzmi bardzo współcześnie za sprawą produkcji na najwyższym światowym poziomie.

 

 

MELA KOTELUK Odprowadź
Utwór ‚Odprowadź’ to jedna z piosenek, która znajdzie się na płycie Migawka Meli Koteluk. Album ukaże się 9 listopada. 

Na płycie znajdzie się 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Utwór ‚Odprowadź’ wyłonił się zimą, podczas wspólnych prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.
-To był dobry czas – pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst Odprowadź w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem. – mówi Mela Koteluk.

Singiel Odprowadź oprócz płyty zapowiada także trasę koncertową, która obejmie 10 miast i rozpocznie się 22 października w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Lublinie.
Po drodze Mela wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie.

 

 

EDYTA BARTOSIEWICZ Lovesong
Za produkcję i aranżację tego najnowszego singla odpowiada znany tandem producencki Sławomir ‚Dżabi’ Leniart i Bodek Pezda. Kiedyś było już nam dane połączyć swoje siły w piosence tytułowej do filmu ‚Egoiśći’ – pisze o współpracy Edyta.

Realizacją utworu ‚Lovesong’ zajął się Piotr Taraszkiewicz, a masteringiem Brian Lucey. Muzyka i tekst: Edyta Bartosiewicz.
Do piosenki powstał teledysk autorstwa Roberta Roya Nałęcza.
Wydawcą materiału jest EBA Records.

 

 

 

IGOR HERBUT Miłość Jest Wszystkim
Na oficjalnym kanale youtube Igora Herbuta można obejrzeć już teledysk do utworu ‘Miłość jest wszystkim’, pochodzącego z filmu o tym samym tytule, którego premiera już 23 listopada.

Tak o powstaniu tej wyjątkowej, chwytającej za serce piosenki mówi jej autor:
‘Za kilka tygodni na ekrany kin wejdzie film pt. ‘Miłość jest wszystkim’ w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu.’

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP