°C

Kolejny boysband powraca w reedycją wzbogaconą o nowy singiel! Wracamy do dekad 80/90?

Sony Music

Tak, to prawda NKOTB wracają, mają się dobrze. Ba! Na razie z nowymi utworami dołączonymi do reedycji płyty z 1988. Kto wie... może będą też koncertować! Zestaw nowości na ten tydzień uzupełniają też Mike Posner, Ten Tonnes, Mark Ronson z Miley i francuska superelektronicza torpeda - Celestal!

MARK RONSON; MILEY CYRUS Nothing Breaks Like A Heart
Po wielu produkcjach dla innych artystów, pięciokrotny zwycięzca Grammy powraca ze swoim nowym singlem ‚Nothing Breaks Like A Heart’ nagranym wraz z Miley Cyrus! Utwór jest efektem ich wspólnej pracy, wraz z Ilsey Juber, Thomasem Brenneckiem, The Picard Brothers i Conorem Rayneem Syzmanski. Za produkcję, obok Marka Ronsona odpowiadają The Picard Brothers oraz Jamie XX.

‚Nothing Breaks Like A Heart’ to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Marka Ronsona, która ukaże się w przyszłym roku oraz jego pierwszy popowy singiel od czasu ‚Uptown Funk’ – prawdziwego popkulturowego i muzycznego fenomenu.

 

 

TEN TONNES Better Than Me
Debiutancki album Ten Tonnes, autora nowoczesnych indie hymnów, zostanie wydany 5 kwietnia 2019 roku. Artysta nadal budujenapięcie, dzieląc się nowym utworem ‚Better Than Me’. W nowym singlu mroczne, ironiczne teksty kontrastują z podnoszącą na duchu energią. Ethan Barnett, młodszy brat George’a Ezry, tłumaczy: „Jest tojedna z moich ulubionych pozycji z nadchodzącego albumu. Naprawdę fajnie było ją pisać i wszystko bardzo szybko się złączyło. Kiedy nagrywaliśmy, grałem na wszystkich instrumentach (z wyjątkiem perkusji), bo tak zawsze tworzyłem moje płyty. To było cudowne wrócić do tego sposobu nagrywania i komponowania utworu. Jestem podekscytowany wynikiem i nie mogę się doczekać, aby wyjść i grać na żywo”.

Przypomnijmy, że w październiku tego roku Ten Tonnes wystąpił w Polsce na warszawskim Torwarze przed koncertem Georga Ezry. Co więcej Artysta rozpocznie 2019 r. od trasy jako headliner, której zwieńczeniem będzie jego największy dotychczas koncert w londyńskiej Scali.

 

 

CELESTAL Old School Romance
DJ, producent, kompozytor – Celestal to jeden z najciekawszych artystów francuskiej elektroniki. Prezentujemy najnowszy singiel artysty, ‚Old School Romance’.

Celestal zaczynał karierę jako producent dla innych wykonawców, a w 2017 roku wydał dwa pierwsze single pod własnym szyldem: ‚Naturally’ i ‚Colors’. Oba utwory wygenerowały 2 mln streamów w samej Francji. W ‚Old School Romance’ usłyszymy wokal amerykańskiej wokalistki Rachel Pearl oraz rosyjskiego muzyka o pseudonimie Grynn na gitarze. Kawałek ma już 400 tys. wyszukań w Shazamie, robi także furorę na listach przebojów we Włoszech. Utwór był remiksowany przez wielu znanych DJ-ów, w tym m.in. Merk & Kremont.

 

 

MIKE POSNER Stuck In The Middle
Mike Posner zapowiedział swój najnowszy album, ‚A Real Good Kid’. Artysta udostępnił też kolejny kawałek z wydawnictwa – ‚Stuck In The Middle’.
Premiera ‚A Real Good Kid’ zaplanowana jest na 18 stycznia 2019.

 

NKOTB; SALT’N’PEPA; NAUGHTY BY NATURE; TIFFANY; DEBBIE GIBSON 80s Baby
Legendarna popowa super grupa już 8 marca przyszłego roku opublikuje zapowiadaną wcześniej reedycję albumu ‚Breakin ‚Tough’.

Na reedycji albumu znajdzie się wszystkie dziesięć oryginalnych utworów z płyty wydanej w 1988 roku a także trzy nowe utwory zespołu (w tym singiel ’80s Baby’) oraz pięć remixów.
Płyta Hangin ‚Tough (30th Anniversary)’ ukaże się na CD, podwójnym albumie winylowym (Picture Disc) oraz dostępna będzie w serwisach cyfrowych.

 

 

Jak głosować? Jeżeli podobają Ci się utwory prezentowane na naszej antenie, przez 24 godziny na dobę możesz na nie głosować, wysyłając SMS w trakcie ich trwania. W treści wiadomości wpisujesz RZ i wysyłasz swój głos pod nr 7148. Koszt to tylko 1,23 zł z VAT.

Jeśli głosujesz na inną piosenkę od prezentowanej, wysyłasz w dowolnym, wygodnym dla siebie momencie SMS, wpisujesz w treści prefiks RZ, a następnie tytuł nagrania i jego wykonawcę. Nowe propozycje możesz nam przesłać tą samą drogą, rozpoczynając wiadomość prefiksem RZ, bądź zgłaszać mailowo: lista@zachod.pl oraz drogą tradycyjną, wysyłając kartkę pocztową: RADIO ZACHÓD, ul. Kukułcza 1, 65-472 Zielona Góra z dopiskiem Mniej Więcej Lista.

Archiwalne wpisy, notowania i propozycje: http://archiwum.zachod.pl/wpisy/radio-zachod/audycje/mwl/

Mniej Więcej Lista to lista Twoich ulubionych piosenek emitowanych na antenie Radia Zachód. Możesz jej słuchać w sobotę między godz. 15.00 a 17.00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.