°C

Kandydaci do sejmiku, okręg nr 2 cz. 2

Czas decyzji

W tym wydaniu swoje programy zaprezentowali przedstawiciele komitetów wyborczych startujących w wyborach do sejmiku w okręgu nr 2, obejmującym powiaty: świebodziński, międzyrzecki, sulęciński i słubicki.

W audycji wzięli udział: Robert Krzych, KW Polskie Stronnictwo Ludowe; Robert Wiśniewski, KW Partia Razem; Patryk Lewicki, KW Bezpartyjni Samorządowcy; Marcin Jabłoński, KW Koalicja Obywatelska Platforma Nowoczesna oraz Tomasz Aniśko, KW Partia Zieloni. 

Kandydaci pozostałych komitetów wystawiających listy w tym okręgu spotkali się się podczas debaty „Czas decyzji” 28 września – debatę tę można odsłuchać w całości na tej stronie. Szczegółowy harmonogram wszystkich debat znaleźć można na tej stronie.

Zasady audycji

Przed programem przedstawiciele komitetów wylosowali kolejność zabierania głosu w debacie. Na prezentacje swojego programu każdy uczestnik ma 3 minuty.

Po prezentacji pozostali kandydaci mogą zadać po jednym krótkim, syntetycznym pytaniu a przedmówca ma 40 sekund na udzielenie odpowiedzi.

Po prezentacji wszystkich kandydatów i wyczerpaniu możliwości zadawania pytań, każdy z uczestników ma jedną minutę na podsumowanie całej debaty.

Zapis pozostałych audycji prezentujących kandydatów w wyborach samorządowych 2018 znaleźć można na tej stronie.

Do zakończenia ciszy wyborczej komentowanie na stronie zostało wyłączone. Zamieszczone komentarze pojawią się po zamknięciu lokali wyborczych w niedzielę, 26 maja 2019 r.