°C

Jess Glynne ‎– Always In Between

Drugi studyjny album jednej z najgorętszych młodych gwiazd popu na Wyspach, pochodzącej z Londynu Jess Glynne, która zasłynęła najpierw z featuringu w piosence Clean Bandit „Rather Be”. Płyta „Always in Between” pojawia się prawie trzy lata po znakomitym debiucie londyńskiej wokalistki „I Cry When I Laugh”, który sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na świecie i przyniósł przebojowe single „Hold My Hand”, „Take My Home” oraz „Don't Be So Hard On Yourself”.

Album Jess Glynne „Always In Between” to zapierająca dech w piersiach muzyczna przygoda. 28-letnia Jess porusza tak ważne tematy jak samo-akceptacja, miłość, oczekiwania czy presja sławy i procesu twórczego. Jess osiągnęła ogromny sukces debiutancką płytą „I Cry When I Laugh” z 2015 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i trzykrotnie pokryła się w ojczyźnie artystki platyną. Na całym świecie sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy.  Doskonale radziły sobie również, pochodzące z albumu single „Hold My Hand”, „Don’t Be So Hard On Yourself” i „Take Me Home”. Album i single zachwycają dojrzałością, a teksty głębią, szczerością oraz uniwersalnością poruszanych tematów, z którymi wielu z nas może się identyfikować. Jess Glynne, laureatka Grammy, BRIT Award i nagrody Ivor Novello za nagraną z zespołem Clean Bandit piosenkę „Rather Be”, wystąpi w Polsce 9 marca 2019 roku.

Lista utworów:

1. Intro

2. No One

3. I’ll Be There

4. Thursday

5. All I Am

6. See Me On Top

7. Never Let Me Go

8. Broken

9. Hate/Love

10. Won’t Say No

11. Rollin

12. Nevermind

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady NETykiety oraz przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia może przekazać na wniosek uprawnionych organów dane identyfikacyjne użytkowników, tj. adresy e-mail, adresy IP