°C

Jess Glynne ‎– Always In Between

Drugi studyjny album jednej z najgorętszych młodych gwiazd popu na Wyspach, pochodzącej z Londynu Jess Glynne, która zasłynęła najpierw z featuringu w piosence Clean Bandit „Rather Be”. Płyta „Always in Between” pojawia się prawie trzy lata po znakomitym debiucie londyńskiej wokalistki „I Cry When I Laugh”, który sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy na świecie i przyniósł przebojowe single „Hold My Hand”, „Take My Home” oraz „Don't Be So Hard On Yourself”.

Album Jess Glynne „Always In Between” to zapierająca dech w piersiach muzyczna przygoda. 28-letnia Jess porusza tak ważne tematy jak samo-akceptacja, miłość, oczekiwania czy presja sławy i procesu twórczego. Jess osiągnęła ogromny sukces debiutancką płytą „I Cry When I Laugh” z 2015 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i trzykrotnie pokryła się w ojczyźnie artystki platyną. Na całym świecie sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy.  Doskonale radziły sobie również, pochodzące z albumu single „Hold My Hand”, „Don’t Be So Hard On Yourself” i „Take Me Home”. Album i single zachwycają dojrzałością, a teksty głębią, szczerością oraz uniwersalnością poruszanych tematów, z którymi wielu z nas może się identyfikować. Jess Glynne, laureatka Grammy, BRIT Award i nagrody Ivor Novello za nagraną z zespołem Clean Bandit piosenkę „Rather Be”, wystąpi w Polsce 9 marca 2019 roku.

Lista utworów:

1. Intro

2. No One

3. I’ll Be There

4. Thursday

5. All I Am

6. See Me On Top

7. Never Let Me Go

8. Broken

9. Hate/Love

10. Won’t Say No

11. Rollin

12. Nevermind

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy e-mail czy IP, uprawnionym organom.